Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
tcrown
Příspěvky: 42
Registrován: 7 years ago

Re: 4network.tv

Příspěvekod tcrown » 4 years ago

douby píše:Nebuďme naivní - každá mince má dvě strany. Zatím jsme slyšeli jen pohádku od 4NET.TV. Už jsem si napsal o oficiální vyjádření do HBO Europe s.r.o.
Přesně to mne napadlo, jsem zvědav na odpověď, napiš výsledek, až bude....
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

a grilování 26. ;-)
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 4 years ago

Také bych rád znal vyjádření HBO, takže pokud ho sem dáš, budu rád.
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 4 years ago

Celkem dost strohe info od 4netu ... :-(
1. Strohe info (otazka je, jaka je pravda, pockame si na vyjadreni HBO Europe ...)
2. vypnuti ani ne 1 den po infu (vypovedni doba je ani ne 1 den)
3. Info o fakturaci balicku nikde ...
4. Info o cene max balicku nikde ...

Celkem dost velkej bordel a odneseme to hlavne my :-(
0 x

mrazek609
Příspěvky: 182
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod mrazek609 » 4 years ago

Byl by špatný nápad rozdat všem koncovým zákazníkům číslo na pana Kuldu, ať jim to vysvěluje sám? Klienti jsou už hodně nepříjemní a mě to vážně nebaví poslouchat a vymlouvat se jim do telefonu.
Navíc na otázku klienta, proč sousedovi co je u konkurence to jede? Musím odpovídat, ne to je pouze u nás, konkurenční firmy co nemají 4NET, těm vše jede a abych nezapomněl, tak Vám ještě brzy zdražíme základní balíčky, nashledanou.
3 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 4 years ago

mrazek609 píše:Byl by špatný nápad rozdat všem koncovým zákazníkům číslo na pana Kuldu, ať jim to vysvěluje sám? Klienti jsou už hodně nepříjemní a mě to vážně nebaví poslouchat a vymlouvat se jim do telefonu.
Navíc na otázku klienta, proč sousedovi co je u konkurence to jede? Musím odpovídat, ne to je pouze u nás, konkurenční firmy co nemají 4NET, těm vše jede a abych nezapomněl, tak Vám ještě brzy zdražíme základní balíčky, nashledanou.

:D mno nehlasi se 4net k programove skladbe a vsemu primo? My jsme preci jen preprodejci ... Mame to mit uvedeno i na webu atd. Takze cislo na Davida Kuldu by meli mit klienti. Tam by si meli resit prece nefunkcnost TV ... (teda pripadne na jejich dohledu), ale obchodni veci u Kuldy.
Ja dostal od Kuldy sprdaka, kdyz si muj klient volal do 4netu primo. Proc jsem mu prej daval cislo. No shodou okolnosti to je clovek, ktery si ho zjistil sam a nema problem aj vyuzivat streamy 4netu bez placeni ... Nasel si info atd. Nastesti oni maji max balik a tak ja to neresim a bezpecnost je na 4netu ... :D
0 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 4 years ago

Vidim ze to tu zije, verte ze nedelam nic jineho nez premyslim jak nejlepe sizuaci vyresit. Sam nemohu uverit ze k takovemu razantnimu kroku hbo dospelo a okamzite zamezilo pristup ke sluzbe. Vypoved nam prisla minulou stredu. Protoze jsme byli na Vigvamu tak jsme to otevrel az ve ctvrtek a hned to resil. Zaver prisel v po deli podvecer kdy nam byl zamezen pristup ke streamum. Nedopatrenim nam nektere stream jeli jeste v utery rano. O presnem obsahu vypovedi a uvedenych duvodech nemohu mluvit protoze je to povazovano za obchodni tajemnstvi. Jelikoz mam naplanovane schuzky jsem mimo kancelar mail s dalsimi informacemi resi kolegyne. Cena balicku bude zlevnena o 175,-kc. V pripade dotazu se na me nevahejte obratit. Chapu ze jste pod tlakem svych uzivatelu ale myslim ze cislo na me nikomu nepomuze. Vyuzijte ho vy misto spekulaci ...
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

Obchodní tajemství, když proběhla výpověď a smluvní vztah skončil? A teď tu o Karkulce :D
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 4 years ago

dkulda píše:Vidim ze to tu zije, verte ze nedelam nic jineho nez premyslim jak nejlepe sizuaci vyresit. Sam nemohu uverit ze k takovemu razantnimu kroku hbo dospelo a okamzite zamezilo pristup ke sluzbe. Vypoved nam prisla minulou stredu. Protoze jsme byli na Vigvamu tak jsme to otevrel az ve ctvrtek a hned to resil. Zaver prisel v po deli podvecer kdy nam byl zamezen pristup ke streamum. Nedopatrenim nam nektere stream jeli jeste v utery rano. O presnem obsahu vypovedi a uvedenych duvodech nemohu mluvit protoze je to povazovano za obchodni tajemnstvi. Jelikoz mam naplanovane schuzky jsem mimo kancelar mail s dalsimi informacemi resi kolegyne. Cena balicku bude zlevnena o 175,-kc. V pripade dotazu se na me nevahejte obratit. Chapu ze jste pod tlakem svych uzivatelu ale myslim ze cislo na me nikomu nepomuze. Vyuzijte ho vy misto spekulaci ...


Jen bych Vam ted pripomel jak jste se me smal do ksichtu, kdyz nemelo SledovaniTV kanaly NOVA, jak Vy mate vse radne smluvne podchyceno a u Vas se nemuze takova vec stat, at hned namigruju klienty k Vam atd....
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Sidi
Příspěvky: 510
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Sidi » 4 years ago

Adolf.Shitler píše:Obchodní tajemství, když proběhla výpověď a smluvní vztah skončil? A teď tu o Karkulce :D


U nás máme standardně NDA na celou dobu trvání smlouvy + x let po ukončení.
0 x

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

Po ukončení nezájem, když už nejsi ve smluvním vztahu. To není nějaká manažérská doložka, za kterou dostane dotyčný extra zaplaceno, aby mlčel.
0 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 4 years ago

@viktor Necekal jsem ze nektere veci mihou byt vnimany az tak ze pristoupi k zamezeni streamu. A ze nektere argumenty z moji strany nebudou brany tak relevantne jak jsem predpokladal.
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

Uživatelský avatar
douby
Příspěvky: 475
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Olomouc/Litovel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod douby » 4 years ago

:joy:😂😂
0 x
Bc. Martin Doubrava
http://www.doubrava.net
- Internet Olomouc, Litovel, Uničov, Šternberk a široká okolí

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

Smlouva je, ale neposkytují (porušení smlouvy)? Nebo smlouva není a divíme se, že byli tak drsní a neposkytují? Anebo si našli článek s nějakým hrubým porušením a vyřešili to okamžitou výpovědí?
I ten původní vztah byl, podle mě, nějaký nestandardní, protože nebylo možné získat přístup do HBO GO (což jiný IPTV operátor uměl).
V každém případě je situace ale nepříjemná.
1 x

lvacek
Příspěvky: 114
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod lvacek » 4 years ago

Dobře to rozhodně není. Na druhou stranu, velkoobchodní cena balíčku HBO byla vyšší nežli maloobchodní HBO GO. Já bych si od nás nikdy balíček za 199,- nekoupil, ale samozřejmě jsme to nikomu nerozmlouvali. V rámci testování platforem jsem měl k HBO samozřejmě přístup, nicméně jsem si stejně platil HBO GO. Na tuto skutečnost jsem poukazoval u 4NET a D.Kulda jenom konstatoval že s tím asi nedokáže nic dělat. Z jeho posledního příspěvku cítím, že na ně zkusil trochu zatlačit ohledně podmínek a asi se to otočilo proti němu. Je to ale pouze moje na ničem nepodložená domněnka. Ta rychlost ukončení je za mě opravdu podezřele krátká. Vedle HBOGO tady poslední dobou mnohem více boduje Netflix. HBO pravděpodobně neměli s předáním multicastu někde v CeColo žádný náklad. Mohli být vděčný za každou legálně platící domácnost.
0 x