Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
Uživatelský avatar
douby
Příspěvky: 475
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Olomouc/Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: 4network.tv

Příspěvekod douby » 4 years ago

DarkLogic píše:Tak nám přišla nepříjemná zpráva od p. Kuldy:

....


Co na to říkáte? Vůbec není napsán termín, od kdy kanály nebudou, což bych viděl jako zásasní. A co na to SledováníTV? Má to smluvně vyřešeno lépe?
Kdy vám to přesně dorazilo?

Aktuálně jsme bez kanálů HBO.

EDIT: Na písemnou žádost pana Kuldy, jsem obsah jejich oficiálního e-mailu odstranil.
Naposledy upravil(a) douby dne 05 Feb 2020 09:16, celkem upraveno 1 x.
0 x
Bc. Martin Doubrava
http://www.doubrava.net
- Internet Olomouc, Litovel, Uničov, Šternberk a široká okolí

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 4 years ago

Přišlo včera ve 20:00. Dnes už jsme bez HBO. Tak to je opravu skvělé jednání.
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

Fakt profi řešení. Teď budu sprostej, Zdeňkovi a ostatním se omlouvám, ale jak mám tohle kurva vysvětlit zákazníkům??? Pojeb dostanu já a ne 4NET. To nikdo ve 4NETu nevěděl, že smlouvy končí? Fakt skvělé, tleskám a posílám gratulace.

Edit: ano, HBO má u nás velmi málo zákazníků, ale i těch pár zákazníků mi může odradit desítky dalších!
3 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 4 years ago

Spis je otazka, jaka je vypovedni doba? 1 den?
0 x

SpeedyGT
Příspěvky: 123
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod SpeedyGT » 4 years ago

Podle času mezi mailem a vypnutím přesně 16h :thinking:
0 x

apollomistek
Příspěvky: 2
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod apollomistek » 4 years ago

Zdravím pánové ... Vždy jsem jen sledoval vaší diskuzi abych se dozvěděl něco nového co se děje v téhle platformě ale teď se zapojim ..... Takže to znamená když mám balíček max tak mi už nepůjde HBO ? A můžete mi říct od kdy ? Zatím mi ještě funguje ale jako štve mě to ... A jak se to hodlá řešit ?
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Seš si jistý že funguje? Nám ostatním ISP už to nejede...
0 x

apollomistek
Příspěvky: 2
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod apollomistek » 4 years ago

Máš pravdu nejde teď jsem to zkusil .jen jsem koukal že ho mam ještě v programove nabídce tak jsem si říkal že to bude ok ... A jen se zeptám lidi z 4 net jak se to bude teda řešit ? Svému poskytovateli platím šílený prachy za službu která mi nejde ? Bude aspoň nějaká kompenzace ? Nebo budu muset zaplatit fakturu v plné výši když si nejsou schopni ohlídat smlouvy ?
0 x

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 4 years ago

apollomistek píše:Máš pravdu nejde teď jsem to zkusil .jen jsem koukal že ho mam ještě v programove nabídce tak jsem si říkal že to bude ok ... A jen se zeptám lidi z 4 net jak se to bude teda řešit ? Svému poskytovateli platím šílený prachy za službu která mi nejde ? Bude aspoň nějaká kompenzace ? Nebo budu muset zaplatit fakturu v plné výši když si nejsou schopni ohlídat smlouvy ?


Bonus už byl, zdražili přece základní balíčky :joy:😂😂😂😂😂😂
1 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod iTomB » 4 years ago

apollomistek píše:Máš pravdu nejde teď jsem to zkusil .jen jsem koukal že ho mam ještě v programove nabídce tak jsem si říkal že to bude ok ... A jen se zeptám lidi z 4 net jak se to bude teda řešit ? Svému poskytovateli platím šílený prachy za službu která mi nejde ? Bude aspoň nějaká kompenzace ? Nebo budu muset zaplatit fakturu v plné výši když si nejsou schopni ohlídat smlouvy ?

Nevim kam se to tu riti ..., ale tohle je ISP forum. A ty by jsi si mel tyhle problemy resit se svym ISP, nikoliv zde.
1 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 4 years ago

tak ovecce ocividne nikdo nic nerekl, stejne tak isp nikdo nic nerekl, takze oba vi kulovy, ani dodavatel sluzeb nikomu nic nerekl :smiley: tak pak se nedivim, ze i ovecka pise primo sem... zacina se z raz naraz prichazeni o sluzby stavat trend... Digi prislo o programy AMC skupiny, tidle o HBOcka... co bude dalsi...
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

TTcko
Příspěvky: 771
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod TTcko » 4 years ago

apollomistek píše:Máš pravdu nejde teď jsem to zkusil .jen jsem koukal že ho mam ještě v programove nabídce tak jsem si říkal že to bude ok ... A jen se zeptám lidi z 4 net jak se to bude teda řešit ? Svému poskytovateli platím šílený prachy za službu která mi nejde ? Bude aspoň nějaká kompenzace ? Nebo budu muset zaplatit fakturu v plné výši když si nejsou schopni ohlídat smlouvy ?


sorry za OT:

ahoj, mohl bych vědět, co to jsou "šílený prachy?" já jen abych byl v obraze...
1 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 4 years ago

Asi tak 200 Kc tipuju :)

My zakaznikum proste HBO v unoru nebudeme uctovat a mezi tim je zrejme presuneme ke SledovaniTV. Zaroven prestaneme aktivne nabizet 4NET a nove zakazniky uz budeme pripojovat ke Sledovani.
0 x

Uživatelský avatar
douby
Příspěvky: 475
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Olomouc/Litovel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod douby » 4 years ago

iTomB píše:Spis je otazka, jaka je vypovedni doba? 1 den?
Přesně to mě hned napadlo. Nebuďme naivní - každá mince má dvě strany. Zatím jsme slyšeli jen pohádku od 4NET.TV. Už jsem si napsal o oficiální vyjádření do HBO Europe s.r.o.


Obvolal jsem si jiné "malé" provozovatele IPTV a ti si naopak přístup HBO narozdíl od jiných kanálů pochvalují a o žádných chystaných výpovědích nic neví. % podíl v prodaných balíčcích mají obdobný jako 4NET a HBO je nikdy ve smlouvě nezavazovala k minimálním % plněním. Nechci to nikam směrovat, ale vysvětlení 4NET.TV považuji, korektně řečeno, přinejmenším za pravdu zkreslující.
2 x
Bc. Martin Doubrava
http://www.doubrava.net
- Internet Olomouc, Litovel, Uničov, Šternberk a široká okolí

Uživatelský avatar
douby
Příspěvky: 475
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Olomouc/Litovel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod douby » 4 years ago

DarkLogic píše:Asi tak 200 Kc tipuju :)

My zakaznikum proste HBO v unoru nebudeme uctovat a mezi tim je zrejme presuneme ke SledovaniTV. Zaroven prestaneme aktivne nabizet 4NET a nove zakazniky uz budeme pripojovat ke Sledovani.
Peníze jsou malá věc - my už únor nafakturovali a budeme to muset stornovat a vracet lidem. Mě spíš štve, že u lidí vypadáme jako podvodníci. Nechci aby moji zaměstnanci museli poslouchat stížnosti od klientů na infolince a aby mě lidi pomlouvali v hospodách po okolí.
0 x
Bc. Martin Doubrava
http://www.doubrava.net
- Internet Olomouc, Litovel, Uničov, Šternberk a široká okolí