Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
waggy
Příspěvky: 22
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Re: 4network.tv

Příspěvekod waggy » 4 years ago

Petr Bačina píše:Fakt profi řešení. Teď budu sprostej, Zdeňkovi a ostatním se omlouvám, ale jak mám tohle kurva vysvětlit zákazníkům??? Pojeb dostanu já a ne 4NET. To nikdo ve 4NETu nevěděl, že smlouvy končí? Fakt skvělé, tleskám a posílám gratulace.

Edit: ano, HBO má u nás velmi málo zákazníků, ale i těch pár zákazníků mi může odradit desítky dalších!


už je tich problémů s 4net dost....zřejmě vyměníme platformu
0 x

Jezdec
Příspěvky: 34
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Jezdec » 4 years ago

Viktor Novotný píše:
dkulda píše:Vidim ze to tu zije, verte ze nedelam nic jineho nez premyslim jak nejlepe sizuaci vyresit. Sam nemohu uverit ze k takovemu razantnimu kroku hbo dospelo a okamzite zamezilo pristup ke sluzbe. Vypoved nam prisla minulou stredu. Protoze jsme byli na Vigvamu tak jsme to otevrel az ve ctvrtek a hned to resil. Zaver prisel v po deli podvecer kdy nam byl zamezen pristup ke streamum. Nedopatrenim nam nektere stream jeli jeste v utery rano. O presnem obsahu vypovedi a uvedenych duvodech nemohu mluvit protoze je to povazovano za obchodni tajemnstvi. Jelikoz mam naplanovane schuzky jsem mimo kancelar mail s dalsimi informacemi resi kolegyne. Cena balicku bude zlevnena o 175,-kc. V pripade dotazu se na me nevahejte obratit. Chapu ze jste pod tlakem svych uzivatelu ale myslim ze cislo na me nikomu nepomuze. Vyuzijte ho vy misto spekulaci ...


Jen bych Vam ted pripomel jak jste se me smal do ksichtu, kdyz nemelo SledovaniTV kanaly NOVA, jak Vy mate vse radne smluvne podchyceno a u Vas se nemuze takova vec stat, at hned namigruju klienty k Vam atd....


Myslim si, ze prijit o kanaly skupiny Nova je nesrovnatelne vetsi pruser, nez prijit o HBO, ktere z 99ti procent nezajima vubec nikoho uz jenom diky sve cene.
4 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Kouše se vám dnes vysílání? Konkrétně Nova, Prima...
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 4 years ago

honzam píše:Kouše se vám dnes vysílání? Konkrétně Nova, Prima...

Ne vse je OK.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Ok, dík. Něco tedy u nás
0 x

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 4 years ago

Po HBO je u nás nulová poptávka, doporučoval bych to místo SUPERBOXu nahradit Ukrajnskými a Vietnamskými streamy.
0 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 4 years ago

To už jsem někde zaslechl... začal jsem schánět, ale světe div se, za UK a RU kanály chtějí čeče tuším 30,-Kč / domácnost. Mají celej balík, asi 9 kanálů... a chtějí hlavně minimální garance tuším 500 userů. Řešil sjem to někdy v listoapdu, ale více jsme se tomu nevěnoval, protože jsme narazil na problém spolehluvého náboru (nemáme vlastní SAT headend) a taky mě odradila ta cena.
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 4 years ago

Tak mi pošli co to je za kanály.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 4 years ago

helapc píše:Po HBO je u nás nulová poptávka, doporučoval bych to místo SUPERBOXu nahradit Ukrajnskými a Vietnamskými streamy.

Vietnamce netreba resit, vsichni maji krabicky vtvgo...
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

Dneska pro změnu hlásí klienti nedostupnost zpětného přehrávání na boxech (H265), a znovu něco jde a něco ne. Tak uvidíme, jestli noc@ zareaguje a opraví, nebo jestli budeme zase čekat do rána, kdy přijde odpověď "teď vše vypadá funkční, máte stále problémy?".
0 x