Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Re: 4network.tv

Příspěvekod dkulda » 6 years ago

Víte ono když někdo napíše (Váš dnešní první ticket) "Dobrý den, hlásím stejnou závadu u zákazníka jako minulý týden u jiného a to:"Požadovaná stanice je nedostupná" Na všech programech, internet funguje. Minulý týden nic nepomohlo pouze smazat STB. Děkuji ....." skutečně nic neřekne o tom o jaký box se jedná, o jakého klienta, jestli je to u jednoho, nebo u všech.. proto se kolega ptal a Vy jste mu informace dopřesňoval - považuji to za standardní postup. Snažím se klienty navádět aby v prvontním ticketu popsali problém co nejpřesněji, od MAC přes typ boxu, typ připojení, kanál na kterém je problém atd... tím se některé (pro Vás nesnesitelné) otázky eliminují a kolegové se posunou dříve k cíli.
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 6 years ago

V.O. nenabizej nic, ale M.O. ano takze nasrany klient co snese net od 1 firmy a net do druhe ma kam jit. Nekolik lidi potvrzuje, ze s TM TV jsou problemy ale absolutne minimalni, ten nejhorsi vyzadoval vyp zap STB ze zdi. Je skoda ze nedelaj vic vyraznejsich akci Net+TV, jiste by nachytali vic ovecek.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 6 years ago

No ale pak nejsou o 5,50 levnejsi nez nase ci konkurencni reseni... jejich ceny jsou jinde... nebo ne?
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 6 years ago

to byla takova vesela poznamka ta cena pane Kulda :stuck_out_tongue_winking_eye: ja se proste bavim tim, jak se permanentne resi nejake mensi ci vetsi trable a on nekdo ma nervy to i pres ty problemy nabizet lidem... proste reseni od kovaricka zatim nedospelo, kdo chce funkcni reseni, musi za kovarem.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

pcwifi píše:... Je skoda ze nedelaj vic vyraznejsich akci Net+TV, jiste by nachytali vic ovecek.

Tvl teď vůbec nevím, za koho aktuálně kopeš.....Delší dobu se mi zdá že za menší ISP už ne. :fearful:
1 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 6 years ago

nekopu za nikoho, beru to realisticky, nekdo nabizi sluzbu a necha si za ni platit + v cene je kopec vypadku a poruch, no neber to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanba by me hned po zakaznicich fackovala tohle nabizet... a kdyz vim o lidech, kteri si vzali O2 nebo TM TV a peji jen chvalu... jako to at si kazdy prebere.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Ajfel
Příspěvky: 962
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Ajfel » 6 years ago

Stále už 3 dny čekám na odpověď z NOC a nic. Asi budu psát sem, tady je víc reakcí jak z dohledu.
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 6 years ago

no vida, dalsi kapka... kap kap kapity kap... ale tak hlavne ze je to levny :yum:
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Lee Coil
Příspěvky: 25
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Lee Coil » 6 years ago

pcwifi píše:nekopu za nikoho, beru to realisticky, nekdo nabizi sluzbu a necha si za ni platit + v cene je kopec vypadku a poruch, no neber to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanba by me hned po zakaznicich fackovala tohle nabizet... a kdyz vim o lidech, kteri si vzali O2 nebo TM TV a peji jen chvalu... jako to at si kazdy prebere.


Přesně tak. Stydím se za naší PONku gigabit k zákazníkovi s výpadkem jednou za rok.....Co takhle x výpadků TV za měsíc :D.
Velký operátoři zaplatěj opravdový ajťáky, který to prostě umí. Ale víme jak je to s nedostatkem těchto lidí....buť je zaplatíš nebo je nezaplatíš a podle toho jsou výsledky (a taky velký rozdíly).
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

pcwifi píše:nekopu za nikoho, beru to realisticky, nekdo nabizi sluzbu a necha si za ni platit + v cene je kopec vypadku a poruch, no neber to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hanba by me hned po zakaznicich fackovala tohle nabizet... a kdyz vim o lidech, kteri si vzali O2 nebo TM TV a peji jen chvalu... jako to at si kazdy prebere.


Jasný, takže když teď O2 a TM nabízí kvalitní službu, tak my ostatní menší ISP to zabalíme, vypneme sítě a půjdeme dělat něco jinýho. Super.
Už několikrát jsem tu na fóru psal, aby se ISPforum uzamklo pouze pro ISP, který mají aktivní oprávnění a individua typu PCWIFI prudili na živě nebo mobilmanii, bohužel jsem nebyl vyslyšen... :poop:
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago

Nevím, ale my poslední dobou žádné problémy s IPTV nemáme a zákazníci také nic nehlásí. Postupně přecházíme na ARRIS u zákazníků kterým vadí pomalost Albisu. To že vám ráno nejel stream byla asi nějaká chyba u nich na serveru pouze pro váš IP rozsah
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 6 years ago

aha, takze kdyz krytizuju co zlobi a chvalim co jede tak sem pan prudic ? ty mas taky tu pravdu otocenou vzdycky tak abys byl ten hodnej a zbytek sveta kkti vid... Zabal si co chces, poskytuj si klidne i nekvalitni TV pokud te to bavi a lidi za to plati, ale nikdo mi nevymluvi, ze 100% kvalitni sluzba ma jet stejne vsem a ne jen nekomu. Samozrejme za predpokladu, ze je trasa k STB ok.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 6 years ago

Já jsem poslední dobou také žádný problém nezaznamenal.....
0 x

Lee Coil
Příspěvky: 25
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Lee Coil » 6 years ago

Pintero píše:Já jsem poslední dobou také žádný problém nezaznamenal.....


Zavolej svým klientům a zeptej se jich osobně, jestli něco zaznamenali a uvidíš.....lidi jsou totiž po čase otrávený a na výpadky si zvyknou. Jen jak se jim dostane pod ruku nablejskanej letáček se "stabilní TV", tak se pak jen budeš divit "a proč jste nezavolali že vám to blbne?".....
Já výpadky doma taky nezaznamenám, protože chodím do práce. Bohužel někdo do práce nechodí a čumí na TV furt.
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 6 years ago

Pohádka o perfektně fungující O2TV a TMOB-TV je absolutně zcestná. I tyhle televize (unicast i multicast) dost často kostičkují, sekají se boxy atd..
Co můžeme dnes s jistotou říct je, že dneska žádná IPTV nefunguje na 100%.
Od prosince jsme nějaké extra problémy nezaznamenali. Poslední kiks byl s Eurosportem 2, kdy byl tak o půl vteřiny posunutý zvuk.
0 x