Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

TV Kdekoliv

Problematika videa na IP sítích.
ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

TV Kdekoliv

Příspěvekod ppp76 » 9 years ago

http://technet.idnes.cz/horizon-go-prin ... ntent=top6

http://mobil.idnes.cz/o2tv-go-pro-vsech ... eratori_jm

no sem zvedavej jak vyleze trafic az si to zacnou lidi objednavat i do prdelek kde az dsl nedosahne a budou to tahat pres nas nicmene pro me pozitivni ze muzu rict ano tv muzete mit .... jen si objednejte inde
0 x

norg
Příspěvky: 46
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod norg » 9 years ago

taky to beru pozitivne, jedinou chybkou je ze to neni plnohodnotne O2 TV, ale jen orezana verze
u UPC maji prijit i setopboxy takze lepsi varianta
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 9 years ago

v cem je to jako dobre ? presne nechapu vase uvazovani :)
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

tak možná se to nebude sekat jako sledovanitv asi mělo být naznačeno :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 9 years ago

nevim no, sekali se ti sledovani, pak si zamet u sebe ... protoze s jinym streamem to nebude lepsi :) jen z toho budes mit prd ..
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 9 years ago

norg píše:taky to beru pozitivne, jedinou chybkou je ze to neni plnohodnotne O2 TV, ale jen orezana verze
u UPC maji prijit i setopboxy takze lepsi varianta


UPC prej s jejich Tv skončilo, nejede ani web už nějakou dobu.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

Viktor Novotný píše:nevim no, sekali se ti sledovani, pak si zamet u sebe ... protoze s jinym streamem to nebude lepsi :) jen z toho budes mit prd ..


ty už mě s tím fakt točíš, myslíš že to neřeším, první bylo že jsem detailně rozgrafoval svoji linku a výsledek je že je tam volno 40-50Mb a ztráta paketu 0,01% za den. Myslíš že toto je důvod nefungování když v manuálu deklarují funkčnost s nějakejma 2Mb a ztrátou v procentech? dále už jen to že jsem zjistil že nejvíc chybuje kanál Nova na rozdíl třeba od kanálu Retro, je také asi chyba u mě že jo...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 9 years ago

:D nevim nejsem u tebe ...
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Dalibor Toman
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Dalibor Toman » 9 years ago

okoun píše:
Viktor Novotný píše:nevim no, sekali se ti sledovani, pak si zamet u sebe ... protoze s jinym streamem to nebude lepsi :) jen z toho budes mit prd ..


ty už mě s tím fakt točíš, myslíš že to neřeším, první bylo že jsem detailně rozgrafoval svoji linku a výsledek je že je tam volno 40-50Mb a ztráta paketu 0,01% za den. Myslíš že toto je důvod nefungování když v manuálu deklarují funkčnost s nějakejma 2Mb a ztrátou v procentech? dále už jen to že jsem zjistil že nejvíc chybuje kanál Nova na rozdíl třeba od kanálu Retro, je také asi chyba u mě že jo...


btw: jak se zjistuje ztratovost linky/site? Tj. kde vezmes to cislo, ktere udava rozdil v poctu packetu pred a za linkou?
0 x

blax
Příspěvky: 395
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod blax » 9 years ago

tak a mame dalsiho hrace:
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/t-mo ... fault.aspx
bude celkem zajimave jak na toto bude reagovat sledovani.tv
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

Dalibor Toman píše:
okoun píše:
Viktor Novotný píše:nevim no, sekali se ti sledovani, pak si zamet u sebe ... protoze s jinym streamem to nebude lepsi :) jen z toho budes mit prd ..


ty už mě s tím fakt točíš, myslíš že to neřeším, první bylo že jsem detailně rozgrafoval svoji linku a výsledek je že je tam volno 40-50Mb a ztráta paketu 0,01% za den. Myslíš že toto je důvod nefungování když v manuálu deklarují funkčnost s nějakejma 2Mb a ztrátou v procentech? dále už jen to že jsem zjistil že nejvíc chybuje kanál Nova na rozdíl třeba od kanálu Retro, je také asi chyba u mě že jo...


btw: jak se zjistuje ztratovost linky/site? Tj. kde vezmes to cislo, ktere udava rozdil v poctu packetu pred a za linkou?


Jednošuše mám rozejtou statistiku moje brána -> box a potom moje brána -> server sledovanitv
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

blax píše:tak a mame dalsiho hrace:
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/t-mo ... fault.aspx
bude celkem zajimave jak na toto bude reagovat sledovani.tv


a to se jako někde změnila legislativa? nebo proč to rozjíždí všichni až teď?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

blax
Příspěvky: 395
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod blax » 9 years ago

0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 9 years ago

Vyhlašuji 7.11. sraz všech IPTV zkrachovalců v Přerově :lol: .


Ještě se přidá Vodafone a máme to kompletní. Je to jako když O2 udělala flaty - Tmobile to vydržel 2dny a Vodafone o něco déle.
0 x

blax
Příspěvky: 395
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod blax » 9 years ago

tech co se prida bude mnohem vic, napr od 15.11 tu mas dalsi subjekt http://www.rextv.eu/
no kazdopadne konference v prerove bude asi o nicem - nikdo z velkych tam neni a jak to tak vypada tak velci udavaji smer
0 x