Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

sledovanitv.cz

Problematika videa na IP sítích.
asdewq
Příspěvky: 539
Registrován: 16 years ago

Re: sledovanitv.cz

Příspěvekod asdewq » 4 years ago

thunder.m: schovavate hlavu do piesku? poprosim o odpoved na moj post... Dakujem
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

asdewq
Příspěvky: 539
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod asdewq » 4 years ago

hapi: dakujem za pripomenutie avsak poziadavka bola jasna a ina ako bola odpoved a nasledne bolo opatovne pozadovana zmena postupu v prioritach a casoch teda osobne to zatial vnimam tak, ze tu niekto mozno spravil lubovolnu zmenu, ktora nebola nikym schvalena, vedome poskodzuje svojich predajcov a zaroven strka hlavu do piesku.

Na zaklade uvedeneho si dovolujem opatovne poziadat thunder.m pri vsetkej slusnosti informaciu s pozadovanymi opravenymi chybovymi hlaskami (datum vydania rozumenjte januar 2020) a okamzite osadenie loga do vsetkych app rozumejte januar 2020

hapi: si vyvojar tiez a vies velmi dobre, ze osadit jeden obrazok proste nemoze byt technicky problem rovnako ako prepisat staticku vetu v kode.

Dakujem za odpoved
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

sem a vím že to bude sakra problém. Logo mě taky trochu štve. Je vždy tak nějak malí v rohu i když layout aplikací evidentně počítá s větším prostorem na logo. Asi by se hodilo aby to někdo u nich upravoval na správnou velikost. A jestli si vzpomínám tak v settopboxech je stále kolem loga rámeček.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

asdewq
Příspěvky: 539
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod asdewq » 4 years ago

hapi: sakra problem to moze byt z pohladu vole mozno politiky, ale urcite nie z pohladu technickeho. To ze je to logo zmrsene a male a priestor je / bol vyrazne vacsi co si myslim ze sposobuje kus problemov je vec jedna. Vec druha je ta ze pokial raz vezmem obrazok z definovanymi parametrami co vramci metadat je mozne overit automaticky lahko tak to proste musi bezat. Pokial k tomu spravim manual, tak ludia budu dokonca aj vediet, aky obrazok maju spravit. Pokial nespravia proste nedovolim nahrat a hotovo. Za mna je pocit skor ten, ze miesto toho aby sa za tie roky vysporiadlai s kvalitou zobrazenia tak to proste vyhodia. Zaroven chapem, je to "super" z pohladu budovania znacky ale toto je jednoducho cez ciaru, o tom nebola nikdy dohoda. Niesom jediny kto urcite dokaze povedat, co bolo obchodnikmi prislubovane a tvrdene a naplpna to cele crty podvodu ci nekalych obchodnych praktik. Takze Tu je o co sa opriet a uz z principu sa s tymto sledovanietv musi vysporiadat. Tu nejde o mna ale globalne o ich partnerov. Ktokolvek sudny pochybujem ze bude suhlasit s jednostrannou nadiktovanou zmenou a pochybujem ze niekto komu zalezi na svojej firme bude suhlasit vobec s takouto zmenou. Rovnako ta chybova hlaska. Ako je pekne, ze bolo uvedene Q2 ci Q3 na vyriesenie ale dovtedy sa moze odohrat nespocet vypadkov a co s tym? Toto je naozaj problem vyhradne politicky. Opat chytuit uz vydany build do ktoreho som nesahal, prepisat tam jednu vetu a vydat novy to nezabije nikoho a neznamena to doslova ziadnu pracu... Ak nieje vola toto spravit nieco tu smrdi. A mlcanie pana thundera je akurat tak strkanie hlavy do piesku. Miesto toho aby sa tu k tomu postavil celom a povedal ok chlapi vazime si Vas spravime to zajtra mate buld vonku tak sa odmlci. Byt na jeho mieste hambim sa pozriet do zrkadla.
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 4 years ago

Nevim, ja to tak neprozivam a logo je mi uplne fuk, dulezitejsi je, aby sluzba byla stabilni, nesekaly se boxy apod. To je to, co lidi zajima, aspon takove mam zkusenosti ja. Dlouhou dobu jsem ani logo nemel v systemu zadane a s / bez loga se niz nezmenilo z pohledu zajmu / nezajmu uzivatelu. To je muj nazor.
0 x

Sherlock
Příspěvky: 99
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sherlock » 4 years ago

pepulis píše:Nevim, ja to tak neprozivam a logo je mi uplne fuk, dulezitejsi je, aby sluzba byla stabilni, nesekaly se boxy apod. To je to, co lidi zajima, aspon takove mam zkusenosti ja. Dlouhou dobu jsem ani logo nemel v systemu zadane a s / bez loga se niz nezmenilo z pohledu zajmu / nezajmu uzivatelu. To je muj nazor.


Souhlasím. Za mně je to už vyladěná a stabilní aplikace.
Jediný drobný problém, který s tím teď mám, jsou náhledové obrázky na STB, když se posunuju v pořadu. Často jsou tam náhledy z předchozího programu, ze kterého jsem se přepnul. Doufám, že to brzy spraví, ale jde s tím žít.
0 x
Aleš Sobieský, BartNET Zlín

Defender
Příspěvky: 170
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Defender » 4 years ago

Sherlock píše:
pepulis píše:Nevim, ja to tak neprozivam a logo je mi uplne fuk, dulezitejsi je, aby sluzba byla stabilni, nesekaly se boxy apod. To je to, co lidi zajima, aspon takove mam zkusenosti ja. Dlouhou dobu jsem ani logo nemel v systemu zadane a s / bez loga se niz nezmenilo z pohledu zajmu / nezajmu uzivatelu. To je muj nazor.


Souhlasím. Za mně je to už vyladěná a stabilní aplikace.
Jediný drobný problém, který s tím teď mám, jsou náhledové obrázky na STB, když se posunuju v pořadu. Často jsou tam náhledy z předchozího programu, ze kterého jsem se přepnul. Doufám, že to brzy spraví, ale jde s tím žít.


nahledy se zmrsily s novou verzi aplikace do boxu a uz to je nekolik mesicu stejne bez opravy
Naposledy upravil(a) Defender dne 17 Jan 2020 17:34, celkem upraveno 1 x.
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

Taky Vam z BASIC nabidky zmizela NOVASPORT 1 a 2 ?

Me ted volaji zakaznici ze to maji zamcene
0 x

hafieror
Příspěvky: 616
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod hafieror » 4 years ago

Jestli se nepletu, tak o tom informovali. Nova sport byla přidána do balíčku basic po odstranění Sport1 a Sport2 z balíčku SPORT a jeho přidání do balíčku BASIC. A protože je Sport1 a Sport2 zase tam kde má být, je pryč z Basic i Nova sport. Vysvětlovat to lidem je věc druhá, ale tak to prostě je.
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 4 years ago

hocimin1 píše:Taky Vam z BASIC nabidky zmizela NOVASPORT 1 a 2 ?

Me ted volaji zakaznici ze to maji zamcene


Slo to mejlem na konci listopadu- Zakaznici jsou divny tvor, kdyz dostanou neco zdarma, nic nerikaji, ticho po pesine (napr. nejaky balicek v akci). Jakmile se jim neco vypne, co meli na omezeny cas a jako bonus, tak najednou, proc jim to nefunguje, kde je chyba apod. :D :D

Od 1. 12. 2019
po nemalém úsilí v jednání s distributorem TV kanálů Sport 1 a Sport 2 se nám podařilo domluvit vrácení těchto kanálů do tematického balíčku SPORT!!!. Z toho důvodu se cena balíčku SPORT vrací na xxx Kč velkoobchodně a xxx Kč doporučeně. Dále Nova Sporty končí od 1. 1. 2020 v balíčku Basic (byly tam zařazeny z důvodu chybějícího Sport 1 a Sport 2 ve Sportu) a zůstávají ve SPORTu, MAX a Maxi.
LALA TV - nový dětský kanál v Basic, Max a Maxi.
Travel Channel - nový cestovatelský kanál Basic, Max, Maxi
Disney Jr. - nově přidám do balíčku Basic (v Max a Maxi již je)
Private HD - nový kanál pro dospělé, je to náhrada kanálu Hustler
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

Tak rooc ten email neposlali zakaznikum co maji ten basic,-ti me pak volaji
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 4 years ago

hocimin1 píše:Tak rooc ten email neposlali zakaznikum co maji ten basic,-ti me pak volaji


Nevim zda se to posila zakaznikum, protoze jsou tam uvedeny ceny. Dle meho ma o teto zmene informovat klienty sam poskytovatel.
0 x

hafieror
Příspěvky: 616
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod hafieror » 4 years ago

hocimin1 píše:Tak rooc ten email neposlali zakaznikum co maji ten basic,-ti me pak volaji


A basic balíček jim fakturujete vy, nebo SledovaniTV? Pokud vy, nevidím důvod proč by o tom měli informovat oni. To samé, když se teď zdražil sport na 189, tak taky čekáte že je bude kontaktovat SledovaniTV? Nevím jakej mate model, ale jednou jste partnerská síť, uživatel si bez vás službu zaregistrovat nemůže, tak je to na vás.
1 x

adamc
Příspěvky: 3
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod adamc » 4 years ago

Nevíte někdo jak to vypadá s updatem na Samsung tv nejdřív slib že prosinec potom z kraje roku pak polovina ledna takhle se ho asi nedočkáme nikdy že?
0 x