Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

sledovanitv.cz

Problematika videa na IP sítích.
Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Re: sledovanitv.cz

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

JCltm píše:
Adolf.Shitler píše:Na většině míst je příjem pochopitelně pouze z jednoho vysílače jednoho operátora, protože málokdo si instaluje nějaké složité systémy pro příjem z více vysílačů pro identické muxy. A jenom zlomek lidí má to štěstí, že ve směru jednoho vysílače je za ním vysílač další, aby ten příjem z více vysílačů mohl být automaticky.

Zatím jsem nenarazil na místo v civilizaci mimo horské oblasti, kde by nebyl signál alespoň ze dvou vysílačů. A to bez ohledu na nasměrování antény. K Bukovce chytám Ještěd, k Cukráku Votice nebo Krašov atd. To pokrytí se dost překrývá, i když to podle map pokrytí nevypadá.

Zato já znám spoustu míst, kde dodneška není signál ani muxu 3 nebo 4, o RS7 nebo RS8 nemluvě. Terď jsem dokonce objevil lokalitu, kde mux 1 a 2 šel jakž-takž (nic jiného se chytnout nedalo), ale síť T2 s ČT ani ťuk. A paradoxně to není moc daleko od Kojálu. Bude ještě sranda, až se DVB-T vypne v celé republice :-)
0 x

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

Orel005 píše:Boze, jdete do prdele. Se tu budete dohadovat o pozemnim vysilani. Naučte se číst, v jakém vlaknu se pohybujete.
Chtělo by to trochu moderace. To je každý druhý vlákno, kde se řeší věci, které s vlaknem souvisí jen pokud si člověk přečte celé vlakno a pochopí mentalitu pisatelu. Resit zda DVB t nebo IPTV nepatri do vlakna sledovanitv. Vim to, protože jsem tohle vlákno založil ja x-D.

Klidné svátky všem.

Zbytečně to hrotíš. Je tady 162 stránek o jednom poskytovateli TV, přičemž 99% příspěvků na těch 162 stránkách je dávno o ničem nebo o ničem od prvopočátku.

Tobě taky.
0 x

Orel005
Příspěvky: 690
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Orel005 » 4 years ago

Adolf.Shitler píše:
Orel005 píše:Boze, jdete do prdele. Se tu budete dohadovat o pozemnim vysilani. Naučte se číst, v jakém vlaknu se pohybujete.
Chtělo by to trochu moderace. To je každý druhý vlákno, kde se řeší věci, které s vlaknem souvisí jen pokud si člověk přečte celé vlakno a pochopí mentalitu pisatelu. Resit zda DVB t nebo IPTV nepatri do vlakna sledovanitv. Vim to, protože jsem tohle vlákno založil ja x-D.

Klidné svátky všem.

Zbytečně to hrotíš. Je tady 162 stránek o jednom poskytovateli TV, přičemž 99% příspěvků na těch 162 stránkách je dávno o ničem nebo o ničem od prvopočátku.

Tobě taky.


To jen potvezuje moje slova, tykajici se špatné moderace.
0 x
https://www.ORELSOFT.cz - ISP CZ / https://www.ORELSOFT.pl - ISP PL / https://www.levneVPS.cz - Hosting / https://www.GAMEHOSTING.cz - Herni hosting

Proc se schovavat v anonymite ? Kdyz neco delas, delej to na 100%, nebo se na to vyser.

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

3com píše:
Adolf.Shitler píše:
3com píše:To je dobře paráda jen tak dál. Příjem přes anténu DVB-T/T2 100% dostupnost, nulové výpadky při jakémkoliv počasí, nikdy výpadek nebyl ani na minutu. IPTV furt něco a furt dokola...

Akorát koukáš na SD mazanice (vyjma ČT) a občas půldenní výluka vysílače, takže nekoukáš vůbec :P


Tak to žiješ ve špatném kraji synu.... Pro DVB-T/2 nezaslíbenému, u nás na Jihu Moravy nikdy výluka nebyla ani na sekundu a můžeme si vybrat ze tří vysílačů z kterých příjímat DVB-T/2 českých kanálů (Zlín,Brno,Mikulov), a pak ze dvou Slovenských (Javořina/Bratislava-Kamzík). +- 60 tv kanálů a bez výpadku při jakémkoliv počasí a na neomezený počet TV zcela zdarma. Na tohle se jiný příjem momentálně nijak nehrabe co se týče ceny/dostupnosti...

Tak to se dost pletes vyluky jsou minimlne jednou rocne kvuli revizi el. a jimaci soustavy takze tak ! A s tim se spojuji nutne opravy. Bohuzel pouze malo vysilacu ma vnejsi platovy obal. Vypadky jsou vetsinou na cca 8 hodin. Ano pokud mas vice zdroju tak vypadek nepostrehnes ale pokud mas jen jeden a to u nas v sudetech vetsinou je tak mas Peska:) https://www.digistranky.cz/problemy-s-p ... y-vysilacu
Naposledy upravil(a) S_a_M dne 25 Dec 2019 23:17, celkem upraveno 2 x.
1 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Doporučoval bych založit vlákno o DVB-T a tam přesunout nesouvisející příspěvky. S IPTV to nemá nic společného. Takhle aby se v tom pr.... vyznalo :) Díky
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 4 years ago

Navrhujem tento thread celý zrušiť...aj tak tu nikto nič nenájde!

Vytvoriť skupinu SLEDOVANITV a pod tým rozdeliť na podskupiny.... hotovo
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

nějak nevidim souvislost mezi ISPíkem a DVBT takže offtopic pro celí vlákno.

Rozdělovat si může každej co chce když tu neexistuje nikdo kdo by se o to staral.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

Souvislost je přece zřejmá - řeší se, jaká služba je pro diváka lepší. Jestli IPTV nebo pozemní vysílání.
1 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

a já myslel že to je na divákovy a ne na dodavateli obsahu.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

adamc
Příspěvky: 3
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod adamc » 4 years ago

Zdravím mám Samsung TV aplikaci SledovaniTV používám aktivně...zajímalo by mě jak vypadá nová verze. Bohužel jsem na netu nenašel žádné screeny mohl by mi je někdo z vás udělat prosím a ukázat? díky.:)
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 4 years ago

adamc píše:Zdravím mám Samsung TV aplikaci SledovaniTV používám aktivně...zajímalo by mě jak vypadá nová verze. Bohužel jsem na netu nenašel žádné screeny mohl by mi je někdo z vás udělat prosím a ukázat? díky.:)


A Samsung má novou aplikaci?
0 x

adamc
Příspěvky: 3
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod adamc » 4 years ago

pepulis píše:
adamc píše:Zdravím mám Samsung TV aplikaci SledovaniTV používám aktivně...zajímalo by mě jak vypadá nová verze. Bohužel jsem na netu nenašel žádné screeny mohl by mi je někdo z vás udělat prosím a ukázat? díky.:)


A Samsung má novou aplikaci?


Ještě ne měla by být v lednu ale vyšla pro jiné značky i pro LG a myslím si že by měla být stejná ale ani samotné SledovaniTV nikam nedalo podrobné obrázky :thinking:
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

adamc píše:Zdravím mám Samsung TV aplikaci SledovaniTV používám aktivně...zajímalo by mě jak vypadá nová verze. Bohužel jsem na netu nenašel žádné screeny mohl by mi je někdo z vás udělat prosím a ukázat? díky.:)


jenže záleží co to je za samsung? jsou dvě verze, na tu první starší se prý už sahat nebude...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Defender
Příspěvky: 170
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Defender » 4 years ago

Nova verze sledovanitv 2 pro LG televize vypada jako nova verze na android boxech po prehrati na android 9.
Chybi tam teda zatim polozka radia ale jinak je to uplne stejny
0 x

thunder.m
Příspěvky: 72
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod thunder.m » 4 years ago

Add DVB-T2/C, SledovaniTV mělo v plánu uvést STB s podporou DVB-T2/C v roce 2019 v září, ale po vyhodnocení všech parametrů a trhu jsme od záměru upustili, hlavní důvod byl ten že na DVB-T2 je většina komerčních stanic v horší kvalitě, než máme na našich STB a zákazníci by často DVB-T2 část vypínali, jako další důvod je že náš dodavatel STB vyžaduje minimální odběry 2000ks a nebylo jasné jestli bychom vůbec zařízení v takovém množství prodali, protože by muselo být alespoň o 200-300Kč dražší než STB BOX4.

Letos plánujeme uvést produkt který bude mít podporu jak DVB-C, tak DVB-T2 včetně podpory Irdeto standardu, tj. bude kompatibilní pro většinu kabelových sítí, termín není oficiálně potvrzený, nicméně v tuto chvíli to vypadá že finální produkt začneme nabízet od 1.9.2020 a vybraní partneři budou moc testovat produkt od 1.4.2020.

Jakmile bude upřesněná technická specifikace napíšu sem další detaily.
1 x