Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

UPC IPTV

Problematika videa na IP sítích.
Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

UPC IPTV

Příspěvekod reset » 11 years ago

moderator edit: vlákno oddělené z viewtopic.php?f=75&t=10469

iptv mi prijde jako zcestna technologie (v soucasnosti), kdyz se da objednat za par dolaru/mesic otevreni celeho UPC
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 11 years ago

Co znamená "otevření celého UPC" ?
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

ocior
Příspěvky: 481
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ocior » 11 years ago

Mluvi o Card sharingu
0 x
Dan Skoupý

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 11 years ago

jelikoz jsem dostat napomeniti, nebudu toto teda dale rozvadet. Osobne to nepouzivam , ale par znamych to bez problemu pouzivat uz delsi dobu .
Zeptej se strycka googla .
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Uživatelský avatar
Tomáš Břinčil
Moderátor
Příspěvky: 648
Registrován: 12 years ago
antispam: Ano
Bydliště: /dev/null
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Břinčil » 11 years ago

V diskuzi pokračujte prosím tady. V komerční nabídce profiberu to nemělo co dělat.
0 x
Windows what? Linux instead...
Real programmers don't need notice all their known languages.

https://www.facebook.com/conexainternet

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 11 years ago

ocior píše:Mluvi o Card sharingu


reset píše:jelikoz jsem dostat napomeniti, nebudu toto teda dale rozvadet. Osobne to nepouzivam , ale par znamych to bez problemu pouzivat uz delsi dobu .


Aha, takže celej koncept chození do práce mi přijde jako zcestný kocept. Lepší je stoupnout si na ulici, mlátit lidi do hlavy klackem a vybírat jim peněženky. Sám to nedělám, ale znám pár lidí o co to tak dělaj a funguje jim to.

na týhle úrovni se tady bavíme ?!?
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 11 years ago

stepan.benes píše:
.... Lepší je stoupnout si na ulici, mlátit lidi do hlavy klackem a vybírat jim peněženky. Sám to nedělám, ale znám pár lidí o co to tak dělaj a funguje jim to.
...



taky alternativni reseni :lol:
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 11 years ago

reset píše:iptv mi prijde jako zcestna technologie (v soucasnosti), kdyz se da objednat za par dolaru/mesic otevreni celeho UPC


Ano, kradené (nazývejme to tím správným slovem) upc programy je samozřejmě alternativní možnost pro některé lidi. Určitě bych neoznačoval za zcestný nákup jednoho výrobku, když si můžeš ukrást podobný :)
0 x

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 11 years ago

stepan.benes píše:
ocior píše:Mluvi o Card sharingu


reset píše:jelikoz jsem dostat napomeniti, nebudu toto teda dale rozvadet. Osobne to nepouzivam , ale par znamych to bez problemu pouzivat uz delsi dobu .


Aha, takže celej koncept chození do práce mi přijde jako zcestný kocept. Lepší je stoupnout si na ulici, mlátit lidi do hlavy klackem a vybírat jim peněženky. Sám to nedělám, ale znám pár lidí o co to tak dělaj a funguje jim to.

na týhle úrovni se tady bavíme ?!?


+1 :mrgreen:
0 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 11 years ago

stepan.benes píše:
reset píše:iptv mi prijde jako zcestna technologie (v soucasnosti), kdyz se da objednat za par dolaru/mesic otevreni celeho UPC

Aha, takže celej koncept chození do práce mi přijde jako zcestný kocept. Lepší je stoupnout si na ulici, mlátit lidi do hlavy klackem a vybírat jim peněženky. Sám to nedělám, ale znám pár lidí o co to tak dělaj a funguje jim to.

na týhle úrovni se tady bavíme ?!?

Není zvláštní, že takové vzorce myšlení se objevují u lidí, jejichž obživou je poskytování služeb zcizitelných podobným způsobem?
0 x

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 11 years ago

Asi by na to koukali jinak az by jim nekdo kradl konekt :roll:
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 11 years ago

jen jsem tim chtel rici, ze lidi za to odmitaji platit neco, co maji doslova za hubicku , i kdyz nelegalne
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 11 years ago

reset píše:jen jsem tim chtel rici, ze lidi za to odmitaji platit neco, co maji doslova za hubicku , i kdyz nelegalne

Ono to právě vyznělo poněkud jinak. Ale pokud jsme to špatně pochopili, tak jenom dobře.
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

Tak ako bola niekedy móda zdielat DSL linky cez pol dediny dnes je móda zdielat jednu Skylink kartu cez pol mesta. Dodnes to tu u nás funguje. Dovolím si povedať, že každý 6ty užívatel internetu má doma satelitný box s ethernetom a v ňom "zdielačku od známeho". Tí čo chodíte po montážach viete o čom hovorím... Niektorí to robia zo zábavy, iní pre peniaze...ja neviem, dá sa vôbec proti tomu niečo spraviť?
0 x