Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

HbbTV a proč by to nemuselo být ošklivé kačátko

Problematika videa na IP sítích.
Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Re: HbbTV a proč by to nemuselo být ošklivé kačátko

Příspěvekod Myghael » 11 years ago

Zdeněk Švarc píše:Antik je UX tragédie. Není to veřejně obchodovatelná společnost, nemá patentové aktiva. Je to naprosto nicotná firma z hlediska vlivu na globální trh.


Asi jsem taky technokrat, ale jak souvisí možnost prosazení produktu na globálním trhu s tím, jestli je společnost veřejně obchodovatelná?
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 11 years ago

Dost zásadně. Globální trh ovládají finanční skupiny, které mají dostatečně dlouhá chapadla, aby silou svého vlivu a kapitálu nedopustili vstup jiného hráče, než toho, do kterého jsou schopní nalít kapitál a kontrolovat jej. Proto většina nadějných startupů končí jako promarněné akvizice velkých korporací. Proto všichni podnikatelé, kteří se objeví v novinách, tak nadšené vyprávějí o připravovaném IPO. Jinudy cesta nevede. Tím neříkám, že s tím souhlasím.
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 11 years ago

Ok, asi je načase zvolnit technokratické myšlení a přečíst si něco o ekonomice. :D
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 11 years ago

Myghael píše:Ok, asi je načase zvolnit technokratické myšlení a přečíst si něco o ekonomice. :D

Kterou knihu doporučuješ, Michale? Třeba tu o Teorii efektivních trhů? Nebo jiný blábol? ;-)
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 11 years ago

Pred tydnem jsem si stahnul Tropickou Bouri,
ale rozhodl jsem se ze se na ni podivam v TV v ramci bezne programove nabidky.

Mne moc VoD neoslovuje, zakaznici v siti to take nepozaduji, vetsinou ani nepozaduji TV jen internet.
Naposledy jsme musel zakaznikovi zproistredkovat UPC TV, od nas internet po optice, ale IPTV mame malo programu, a hlavne pro LED TV mame proti UPC
nevyhodu, zakaznik nechce dalsi ovladac a dalsi STB, takze si poridi CI modul a je vyrizeno, coz IPTV modul neexistuje.

Jiny kraj jiny mrav

Zdeněk Švarc píše:Přestože se s tvým názorem nemůžu ztotožnit, děkuju za něj.

Vetsina lidi se chce nechat bavit (linearni TV), ne hledat co by se jim dnes libilo (VOD).

Většina důchodců ano.
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 11 years ago

Tak jsme se přes Antik dostali k tomu, že lidi nechtěj druhý ovladač a zubodravec se dnes v televizi podívá na Tropickou Bouři. Něco k tématu by nebylo ? Než napíšete příspěvek do diskuze, přečtěte si nejdřív téma a pak zkuste uvažovat s trochu větším rozhledem, než je Váš kurník vzadu za stodolou.

P.S. nechci se nikoho dotknout, ale ono to slušněji snad napsat nejde.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 11 years ago

0 x