Naproti tomu na Smart TV to jede bezchybně. Mimochodem již je k dispozici aplikace pro iPhone a iPad. Zkoušel někdo?
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
sledovanitv.cz
-
Ivan Bruna
- Příspěvky: 108
- Registrován: 13 years ago
Re: sledovanitv.cz
Aktuální verze je 3.2.13.12, ale i s tou již máme od klientů hlášeny problémy: padání aplikace nebo úplné zamrznutí boxu 
Naproti tomu na Smart TV to jede bezchybně. Mimochodem již je k dispozici aplikace pro iPhone a iPad. Zkoušel někdo?
Naproti tomu na Smart TV to jede bezchybně. Mimochodem již je k dispozici aplikace pro iPhone a iPad. Zkoušel někdo?
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
smartv snad ždnou novou verzi ted neměla, ne?
jinak ted jsem si tam nahrál také tu 12ctku a uvidíme. mě se v té desítce stávalo často že kanál je nedostupný a když jsem přehrával z archivu tak najednou zásek a začalo to od začátku pořadu, prakticky ani jsem nikdy nedokoukal celé simpsonovi cca po 20 minutách bác...
jinak ted jsem si tam nahrál také tu 12ctku a uvidíme. mě se v té desítce stávalo často že kanál je nedostupný a když jsem přehrával z archivu tak najednou zásek a začalo to od začátku pořadu, prakticky ani jsem nikdy nedokoukal celé simpsonovi cca po 20 minutách bác...
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
toto budé k té 12ce protože novější mi to nenabízí:
Vážení obchodní partneři,
Pro Set-top Box SledovaniTV.cz jsme připravili doporučenou aktualizaci FW, která obsahuje:
- možnost nahrání seriálu
- live vysílání využívající HLS
- zlepšení stability aplikace
- opravy chyb v programovém průvodci
- optimalizace API rozhraní
- nová youtube aplikace (dostupná ze seznamu aplikací, s bílou ikonou)
- zlepšení chování boxu při delší neaktivitě uživatele
Velikost aktulizace je 6MB. Pro aktualizaci zvolte Aktualizovat Fimware z menu nastavení viz. návod zde.
Pokud se instalace nového firmware nepovede, prosím stáhněte opravný apk balíček na adrese http://f.sledovanitv.cz . Návod na jeho instalaci najdete zde.
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, ozvěte se na [email protected]
Manuál pro uživatele k Set-top Boxu zde.
Děkujeme za Vaši důvěru
SledovaniTV.cz s.r.o.
Vážení obchodní partneři,
Pro Set-top Box SledovaniTV.cz jsme připravili doporučenou aktualizaci FW, která obsahuje:
- možnost nahrání seriálu
- live vysílání využívající HLS
- zlepšení stability aplikace
- opravy chyb v programovém průvodci
- optimalizace API rozhraní
- nová youtube aplikace (dostupná ze seznamu aplikací, s bílou ikonou)
- zlepšení chování boxu při delší neaktivitě uživatele
Velikost aktulizace je 6MB. Pro aktualizaci zvolte Aktualizovat Fimware z menu nastavení viz. návod zde.
Pokud se instalace nového firmware nepovede, prosím stáhněte opravný apk balíček na adrese http://f.sledovanitv.cz . Návod na jeho instalaci najdete zde.
Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, ozvěte se na [email protected]
Manuál pro uživatele k Set-top Boxu zde.
Děkujeme za Vaši důvěru
SledovaniTV.cz s.r.o.
0 x
-
zubodravec
- Příspěvky: 832
- Registrován: 15 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Konzuktuj s Ondrejem, pobiha po firme a libuje si jak mu doma jede set top box pres wifi perfektne.
okoun píše:smartv snad ždnou novou verzi ted neměla, ne?
jinak ted jsem si tam nahrál také tu 12ctku a uvidíme. mě se v té desítce stávalo často že kanál je nedostupný a když jsem přehrával z archivu tak najednou zásek a začalo to od začátku pořadu, prakticky ani jsem nikdy nedokoukal celé simpsonovi cca po 20 minutách bác...
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
tak live stream jede z boxu zatím bez výpadku v té poslední 12kové verzi, ale co se mi několikrát stalo bylo to že při nabíhají boxu se to celé zakouslo a musel jsem box vypojit a znovu zapojit z napájení.
archivní sledování jsem zatím nezkoušel
archivní sledování jsem zatím nezkoušel
0 x
-
patrik_
- Příspěvky: 252
- Registrován: 15 years ago
- Bydliště: erotikon7, lunární modul
- Kontaktovat uživatele:
Nám to po webu chodí pořád v pohodě. Konektivita od cdt, testujeme to jak na čistě metalooptické trase, tak na wifinách.
Vzali jsme na testování dva boxy, oba dělají to samé, pokud se nechají běžet déle, řekněme dva tři dny, tak se začnou zasekávát a jsou pěkně rozžhavený, začne to dělat v obraze proužky/lock... jako by se tam upekla grafika, vypnutí, vychladnutí a zapnutí, potom je to ok. Asi zkusíme jeden kuchnout a přidat tam větrák, co to udělá. Jinak se streamy jsem na boxu moc na problémy nenarazil (tedy osobně vůbec) ale nejsem vhodná testovací osoba, na televizi téměř nekoukám, protože při práci to nejde a u boxu jsem nepřišel na to, jak tam pustit rádio, tedy žiju v domnění, že to tam "nejde" .-)
Vzali jsme na testování dva boxy, oba dělají to samé, pokud se nechají běžet déle, řekněme dva tři dny, tak se začnou zasekávát a jsou pěkně rozžhavený, začne to dělat v obraze proužky/lock... jako by se tam upekla grafika, vypnutí, vychladnutí a zapnutí, potom je to ok. Asi zkusíme jeden kuchnout a přidat tam větrák, co to udělá. Jinak se streamy jsem na boxu moc na problémy nenarazil (tedy osobně vůbec) ale nejsem vhodná testovací osoba, na televizi téměř nekoukám, protože při práci to nejde a u boxu jsem nepřišel na to, jak tam pustit rádio, tedy žiju v domnění, že to tam "nejde" .-)
0 x
-
telleke
- Příspěvky: 259
- Registrován: 15 years ago
Řešil někdo proč můžu svůj účet na sledování TV použít u kteréhokoliv poskytovatele, který má tuto službu aktivní? V naší sítí jedu přes svou registraci a když se s touto registrací (email) přihlásím kdekoliv jinde u ISP který má také sledování TV, můžu vesele čučet na telku.
Je to chyba nebo "vlastnost"?
Je to chyba nebo "vlastnost"?
0 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
proč mě se to náhodou líbí protože lidé hlavně chataři toto uvítají si pouštět televizi i doma, já to osobně také dělám 
0 x
- stepan.benes
- Příspěvky: 818
- Registrován: 15 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Jenže to je trochu mimo právní rámec provozu služby, tedy pokud se nepletu ...
0 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
je, protoze ve vykazech hlasis adresy ... otazka je jak to delaji treba v konektelu, kde nemaji udaje klientu .. ?
0 x
-
patrik_
- Příspěvky: 252
- Registrován: 15 years ago
- Bydliště: erotikon7, lunární modul
- Kontaktovat uživatele:
Řešil někdo proč můžu svůj účet na sledování TV použít u kteréhokoliv poskytovatele, který má tuto službu aktivní?
Já myslím že je to proto, my coby poskytovatelé poskytujeme pouze datový okruh pro službu o vyhrazeném pásmu 4Mbit, službu samotnou poskytuje sledovantiv.cz, tedy alespoň pokud si pamatuju co jsem četl ve smlouvě.
Tedy to bude fungovat na jakékoli partnerské síti a co jsem testoval tak můj hlavní účet pro správu chodil na jakékoli síti včetně třeba ADSL, klientské účty jsem netestoval.
0 x
-
tatranka
- Příspěvky: 2
- Registrován: 12 years ago
Netušíte někdo prosím zda lze rozjet sledovani.tv i přes apple TV? Klidně s jailbrakem a instalovaným XBMC.
Díky
Díky
0 x
-
Ivan Bruna
- Příspěvky: 108
- Registrován: 13 years ago