Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

www.lepší.tv

Problematika videa na IP sítích.
Uživatelský avatar
goblajz
Příspěvky: 820
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Re: www.lepší.tv

Příspěvekod goblajz » 7 years ago

Jhin123 píše:Teď mi přišel ten jejich Lepší.TV box domů. Zatím vím že to běží na androidu 6.0, což je super. Jinak nevidím důvod proč jim nevěřit. Byl jsem jejich uživatelem na stránkách jak tvprogram.cz, tak sms.cz a nejsou to žádní amatéři. Kdybyste měli zájem o nějaké info, tak se ptejte, já jdu testovat :twisted:


Lze sledovat televizi i na telefonu nebo v prohlížeči?
0 x

Jhin123
Příspěvky: 7
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Jhin123 » 7 years ago

Orel005 píše:
Jhin123 píše:Teď mi přišel ten jejich Lepší.TV box domů. Zatím vím že to běží na androidu 6.0, což je super. Jinak nevidím důvod proč jim nevěřit. Byl jsem jejich uživatelem na stránkách jak tvprogram.cz, tak sms.cz a nejsou to žádní amatéři. Kdybyste měli zájem o nějaké info, tak se ptejte, já jdu testovat :twisted:


Ja si taky nemyslim ze by to byli amateri. Mas, nebo mel jsi moznost testovat sledovaniTV ? Ma to stejne neduhy, nebo je to uplne jine kafe ?


Bohužel sledovaniTV jsem možnost zkusit neměl. Kdyby jsi mi napsal jaké neduhy to mělo, tak se ti pokusím odpovědět zda jsou stejné problémy i s Lepší.TV. :) Jinak zatím testování super, zkoušel jsem to i na mobilu a tabletu a všechno běží tak jak má a to přímo v prohlížeči.
0 x

Jhin123
Příspěvky: 7
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Jhin123 » 7 years ago

goblajz píše:
Jhin123 píše:Teď mi přišel ten jejich Lepší.TV box domů. Zatím vím že to běží na androidu 6.0, což je super. Jinak nevidím důvod proč jim nevěřit. Byl jsem jejich uživatelem na stránkách jak tvprogram.cz, tak sms.cz a nejsou to žádní amatéři. Kdybyste měli zájem o nějaké info, tak se ptejte, já jdu testovat :twisted:


Lze sledovat televizi i na telefonu nebo v prohlížeči?


Ano, bez problému.
0 x

Uživatelský avatar
goblajz
Příspěvky: 820
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod goblajz » 7 years ago

A jakým způsobem se ověřují uživatelé? Pouze loginem, nebo podle IP adresy? Můžu sledovat najednou televizi v prohlížeči a přes box? Kolik případně zařízení může běžet najednou?
0 x

mladas
Příspěvky: 158
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod mladas » 7 years ago

https://www.lepší.tv/caste_dotazy/

Může se přes jeden účet přihlásit více lidí a sledovat různé pořady v jeden okamžik?

Může, ale za předpokladu že si toto rozšiření doplatíte přes stránky lepší.tv. Standardně může přes jeden účet fungovat v jednu chvíli pouze jedno zařízení.
0 x

Eugi
Příspěvky: 3
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Eugi » 7 years ago

Pouzival jsem dlouho a celkem spokojene sluzbu nahravani poradu na sms.cz, resp. tvprogram.cz - jeden tyden slo jeste nahravani naprogramovat, dalsi tyden uz se nedaly nahrane porady stahnout s odkazem na placenou lepsi.tv Ano, bylo to dosud zadarmo ale prijde mi to neseriozni, profesionalni by bylo dat avizo, ze od urciteho data bude sluzba zpoplatnena.
Psal jsem jim zda je mozno pouzivat jejich sluzby jen na PC bez TV boxu plus par specifickych dotazu. Reakce prisla hned, ale bez odpovedi. Odepsali at si sluzbu vyzkousim, ze ji lze pouzivat bez TV boxu, jen mam podepsat cestne prohlaseni ze mam zarizeni s Androidem ktere lze pripojit k TV. WTF? Pricemz na jejich strankach stoji v sekci Caste dotazy odpoved ve stylu 'bez TV boxu v pohode'.
Klidne bych to vyzkousel, ale posilat nekomu temer 2200 kc (vyhodnejsi cena pri platbe na rok dopredu) abych vzapeti zjistil ze bez Anroidu to nejede (jo, nekdo tady zminil ze to jede i bez) a pak cekat ze mi penize zase poslou nazpatek jak slibili... No nevim. Jak bude podpora jejich placene sluzby fungovat v budoucnu kdyz ted nejsou schopni poslat odpoved na par jednoduchych dotazu?
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 7 years ago

Tak si to zaplať na měsíc, vyzkoušej, a pak si to předplať na rok. Nevím, co řešíš (snad ne těch pár kaček rozdílu?).
0 x

Eugi
Příspěvky: 3
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Eugi » 7 years ago

Co mi brani? Osobne mam averzi k nabidkam typu 'upis se, vzdyt to muzes zavcas zrusit'. Ono se lehce muze stat ze se se neco semele a clovek tu vypoved proste zavcas nepoda. A co pak dva roky se sluzbou kterou nechci?
Co by naopak poskytovateli udelalo odpovedet na par dotazu? Resp. zridit diskuzni forum nebo ucet na FB kde si muzou odpovedi precist i ostatni?
Po me vcerejsi odpovedi na jejich reakci mi odepsali ze mne ujistuji ze opravdu staci PC, tak nevim co melo znamenat to cestne prohlaseni o androidu. Nicmene na muj dotaz ohledne geoblokace (prevaznou cast tydne pendluji v zahranici) mi tvrdosijne odmitaji odpovedet.
Naposledy upravil(a) Eugi dne 02 Jan 2017 20:47, celkem upraveno 1 x.
0 x

Jhin123
Příspěvky: 7
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Jhin123 » 7 years ago

Eugi píše:Co mi brani? Osobne mam averzi k nabidkam typu 'upis se, vzdyt to muzes zavcas zrusit'. Ono se lehce muze stat ze se se neco semele a clovek tu vypoved proste zavcas nepoda. A co pak rok se sluzbou kterou nechci?
Co by naopak poskytovateli udelalo odpovedet na par dotazu? Resp. zridit diskuzni forum nebo ucet na FB kde si muzou odpovedi precist i ostatni?
Po me vcerejsi odpovedi na jejich reakci mi odepsali ze mne ujistuji ze opravdu staci PC, tak nevim co melo znamenat to cestne prohlaseni o androidu. Nicmene na muj dotaz ohledne geoblokace (prevaznou cast tydne pendluji v zahranici) mi tvrdosijne odmitaji odpovedet.


Android k tomu fakt nepotřebuješ. Známy si zaplatil jenom službu a používá jí pouze přes PC a přiležitostně přes mobil a vše OK. Co se týče té geoblokace, tak jestli jsem to pochopil dobře problém není v tom že by to nehrálo jinde než v ČR a na Slovensku, ale musí poslat smlouvu kurýrem a zatím to maj zařízené právě jenom do ČR a na Slovensko. :roll:
0 x

Defender
Příspěvky: 170
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Defender » 7 years ago

Jhin123 píše:
Eugi píše:Co mi brani? Osobne mam averzi k nabidkam typu 'upis se, vzdyt to muzes zavcas zrusit'. Ono se lehce muze stat ze se se neco semele a clovek tu vypoved proste zavcas nepoda. A co pak rok se sluzbou kterou nechci?
Co by naopak poskytovateli udelalo odpovedet na par dotazu? Resp. zridit diskuzni forum nebo ucet na FB kde si muzou odpovedi precist i ostatni?
Po me vcerejsi odpovedi na jejich reakci mi odepsali ze mne ujistuji ze opravdu staci PC, tak nevim co melo znamenat to cestne prohlaseni o androidu. Nicmene na muj dotaz ohledne geoblokace (prevaznou cast tydne pendluji v zahranici) mi tvrdosijne odmitaji odpovedet.


Android k tomu fakt nepotřebuješ. Známy si zaplatil jenom službu a používá jí pouze přes PC a přiležitostně přes mobil a vše OK. Co se týče té geoblokace, tak jestli jsem to pochopil dobře problém není v tom že by to nehrálo jinde než v ČR a na Slovensku, ale musí poslat smlouvu kurýrem a zatím to maj zařízené právě jenom do ČR a na Slovensko. :roll:


geoblokace kvuli poslani smlouvy postou je asi nejzajimavejsi co jsem zatim slysel k tematu proc se nesmi IPTV poustet do jinych statu:)
0 x

Uživatelský avatar
stepan.benes
Příspěvky: 818
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stepan.benes » 7 years ago

Tak tohle bude moje smrt. Takhle už jsem se fakt dlouho nezasmál. Prosím už mi to nedělejte.
0 x
Profesionální troll, manipulátor a hrubovibrační ještírek.
Vůbec mi nevěřte, protože se s Vámi velmi pravděpodobně právě teď pokouším manipulovat !!!

Eugi
Příspěvky: 3
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Eugi » 7 years ago

musí poslat smlouvu kurýrem

A proc vlastne kuryrem? To clovek musi pred kuryrem podepsat na pockani a kuryr si to pak odveze, nebo staci kdyz zasilku nekdo prevezme a podepsanou smlouvu clovek posle postou?
0 x

Jhin123
Příspěvky: 7
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Jhin123 » 7 years ago

stepan.benes píše:Tak tohle bude moje smrt. Takhle už jsem se fakt dlouho nezasmál. Prosím už mi to nedělejte.


"tak jestli jsem to pochopil dobře", očividně toho víte více než já, tak proč se mi posmívat když můžete místo toho přihodit do placu své vědomosti? :-)
0 x

Jhin123
Příspěvky: 7
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Jhin123 » 7 years ago

Eugi píše:
musí poslat smlouvu kurýrem

A proc vlastne kuryrem? To clovek musi pred kuryrem podepsat na pockani a kuryr si to pak odveze, nebo staci kdyz zasilku nekdo prevezme a podepsanou smlouvu clovek posle postou?


Ke mě přijel kurýr, podepsal jsem smlouvu a on si jí hned přebral zpět, takže přesně tak jak říkáte.
0 x

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 7 years ago

Dovolím si screen z jiného fóra (jenom podotýkám, že to není můj příspěvek):

Obrázek
0 x