❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
4network.tv
-
helapc
- Příspěvky: 1012
- Registrován: 15 years ago
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
Jj sundali jsme kalendar aby bylo vice radku...kalendar vyvolas tl EPG tak jak to bylo pro presun dnu
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
Az to pujde skutecne naostro vsem tak bude navod, resp. Uz je... dame ho do BackOfficu.
0 x
-
re-ady
- Příspěvky: 12
- Registrován: 12 years ago
Ahoj, co rikate na docela podstatne zdrazeni cen zakladnich balicku? Za nas docela mazec, kompletne prechazime ke sledovanitv...
0 x
-
otak
- Příspěvky: 44
- Registrován: 10 years ago
No, ty dve "dobre" drobne zpravicky tu jednu hodne spatnou malo vyvazi.
Ale objektivne je tam vice kanalu, my mame unicast takze pro nas je to i velka zmena ve skladbe. Uvidime co na to lidi, budeme muset s balickama taky trochu hnout...
Ale objektivne je tam vice kanalu, my mame unicast takze pro nas je to i velka zmena ve skladbe. Uvidime co na to lidi, budeme muset s balickama taky trochu hnout...
0 x
-
basty
- Příspěvky: 2475
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
rsaf
- Příspěvky: 1669
- Registrován: 19 years ago
-
Jezdec
- Příspěvky: 34
- Registrován: 8 years ago
No tak nevim... programova skladba se asi zmenila, ale ceny jsou furt stejne, zadne zdrazeni tam nevidim oproti predchozimu ceniku.. na cloudu ... a v backoffice je stara programova skladba.
0 x
-
Defender
- Příspěvky: 170
- Registrován: 15 years ago
Jezdec píše:No tak nevim... programova skladba se asi zmenila, ale ceny jsou furt stejne, zadne zdrazeni tam nevidim oproti predchozimu ceniku.. na cloudu ... a v backoffice je stara programova skladba.
v mailu psali od 1.4. a zmeny budou teda videt az ve vyuctovani v kvetnu
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
Novi zákaznici, cca od 10,2019 maji ceny nove. Protoze jednim z vlivu bylo sjednoceni skladby tedy pridani kanalu do UC skladby zveda se cena u balicku UC kde kanaly probyly... to ze to nabackofficu neni je chyba a napravime ji. Blizsi info u nas ve 4NETu
.
0 x
-
re-ady
- Příspěvky: 12
- Registrován: 12 years ago
Jezdec píše:No tak nevim... programova skladba se asi zmenila, ale ceny jsou furt stejne, zadne zdrazeni tam nevidim oproti predchozimu ceniku.. na cloudu ... a v backoffice je stara programova skladba.
Basic jsme doted meli za 65,- bez dane, nyni 78,- bez dane, s tim ze pri podpisu smlouvy jsme zacinali na 55,- bez dane.
0 x
-
Pintero
- Příspěvky: 1352
- Registrován: 20 years ago
- antispam: Ano
re-ady píše:Ahoj, co rikate na docela podstatne zdrazeni cen zakladnich balicku? Za nas docela mazec, kompletne prechazime ke sledovanitv...
Finančně si podle mě moc nepomůžeš, ale jinak jooo...
0 x
-
DarkLogic
- Příspěvky: 1315
- Registrován: 15 years ago
Tak nám přišla nepříjemná zpráva od p. Kuldy:
Co na to říkáte? Vůbec není napsán termín, od kdy kanály nebudou, což bych viděl jako zásasní. A co na to SledováníTV? Má to smluvně vyřešeno lépe?
Vážení zákazníci,
(na žádost p. Kuldy byla citace e-mailu vyjmuta)
Za způsobené komplikace se omlouvám a pevně věřím, že vynaložené úsilí přinese dobrý konec.
Co na to říkáte? Vůbec není napsán termín, od kdy kanály nebudou, což bych viděl jako zásasní. A co na to SledováníTV? Má to smluvně vyřešeno lépe?
Naposledy upravil(a) DarkLogic dne 04 Feb 2020 18:39, celkem upraveno 1 x.
0 x
- douby
- Příspěvky: 475
- Registrován: 20 years ago
- Bydliště: Olomouc/Litovel
- Kontaktovat uživatele:
-
redmax
- Příspěvky: 83
- Registrován: 13 years ago
bozek píše:Opráším starý dotaz: Jak to prosím vypadá s aplikací pro LG TV?
Prý do poloviny tohoto roku. Jsem na to zvědavý.
0 x