Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
otak
Příspěvky: 44
Registrován: 8 years ago

Re: 4network.tv

Příspěvekod otak » 5 years ago

honzam píše:
otak píše:ano stalo, ale stacil SW restart pres menu a pak to jelo.

Mohl by jsi to prosím reportovat na noc@4net.tv . Psali mě že to od nikoho jiného hlášeno nemají. Děkuji


ok, nahlasil jsem.

ja to ani nemel v planu vic resit kdyz SW reboot pomohl. lidi si uz zvykli to obcas vypnout, ani se kvuli tomuhle nikdo nevztekal :) byly i horsi problemy...
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

otak píše:
honzam píše:
otak píše:ano stalo, ale stacil SW restart pres menu a pak to jelo.

Mohl by jsi to prosím reportovat na noc@4net.tv . Psali mě že to od nikoho jiného hlášeno nemají. Děkuji


ok, nahlasil jsem.

ja to ani nemel v planu vic resit kdyz SW reboot pomohl. lidi si uz zvykli to obcas vypnout, ani se kvuli tomuhle nikdo nevztekal :) byly i horsi problemy...

Jasný taky to nijak extra neřeším. Reboot to pořeší, ale volat kvůli tomu zákazníkům které to samotné nenapadne mě taky nebaví.
Když se to stane 3x během 3dnů tak už to na report je.
0 x

spachtle
Příspěvky: 1
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod spachtle » 5 years ago

Funguje 4net.tv aplikace pro Apple TV? nebo to oficiálně není spuštěné? Sice se dá z appstoru stáhnout, ale hází to při přihlášení chybu "404".

Pro Apple TV zatím pořád moc možností není.
SledovaniTV pravidelně padá - nesmí se Apple TV vypnout při sledování, ale nejdříve vyskočit ven a pak vypnout, jinak už se aplikace nevzpamatuje.
Kuki sice podporu dlouho avizuje, ale zatím pořád nic.
0 x

Chilli
Příspěvky: 60
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Chilli » 5 years ago

spachtle píše:Funguje 4net.tv aplikace pro Apple TV? nebo to oficiálně není spuštěné? Sice se dá z appstoru stáhnout, ale hází to při přihlášení chybu "404".

Pro Apple TV zatím pořád moc možností není.
SledovaniTV pravidelně padá - nesmí se Apple TV vypnout při sledování, ale nejdříve vyskočit ven a pak vypnout, jinak už se aplikace nevzpamatuje.
Kuki sice podporu dlouho avizuje, ale zatím pořád nic.


Nedávno jsem appku pro IOS zkoušel, stejná chyba, připadá mi to mrtvé stejně jako podpora... Kdysi jsme 4net používali, ale raději jsme přešli na jiné řešení. Zákazníky nezajímá že je něco ve vývoji a stále něco nefunguje.
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 5 years ago

Ono se také změnil přístup uživatelů od dob největší slávy freenetů. Kdysi byl ISPík borec, že s anténou co ten den dopoledne zbastlil doma ve stodole leze na střechu, kam mu zákazník ochotně přidržuje žebřík, a když to den nejelo, holt je to furt ve vývoji. Dneska zákazníci nejsou zvědaví. Chtějí aby jim to fungovalo a nic je nezajímá. V té pixli na střeše ať si běhají třeba trpaslíci z plutonia, hlavně hodně těch "mega" za co nejméně peněz a fungovat deset let v kuse, protože faktury platí vždy v sobotu/neděli večer. S tou TV je to stejné. Jsou zvyklí z DVB-T či satelitu, že zmáčkou "Power" na dálkovém ovladači a jede to, a přesně to chtějí i tady. Nějaký vývoj nebo testování není jejich "džob".

EDIT: upsal jsem se.
Naposledy upravil(a) Myghael dne 09 Apr 2019 11:45, celkem upraveno 1 x.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 5 years ago

Myghael píše:hlavně hodně těch "mega" za co nejvíce peněz a fungovat deset let v kuse


tak u nas teda chteji co nejvice za co nejmene :-(
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 5 years ago

Jo, upsal jsem se.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Filipová Ludmila
Příspěvky: 139
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Filipová Ludmila » 5 years ago

tak u nas teda chteji co nejvice za co nejmene

Ideálně 1 Gbit za 1 Kč. A instalaci zdarma. LF
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 5 years ago

A k tomu zdarma domácí rozvody pro data i kamery a na wifině chtějí "pět paliček" i v zahradní boudě na nářadí na opačné straně pozemku. K tomu nejlépe 24/7 technika na telefonu a servis kdykoliv si vzpomenou i na problémy typu falešný antivirus v telefonu.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Sidi
Příspěvky: 510
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Sidi » 5 years ago

Myghael píše:A k tomu zdarma domácí rozvody pro data i kamery a na wifině chtějí "pět paliček" i v zahradní boudě na nářadí na opačné straně pozemku. K tomu nejlépe 24/7 technika na telefonu a servis kdykoliv si vzpomenou i na problémy typu falešný antivirus v telefonu.

A samozřejmostí je rychlá oprava výpadku služeb jako FB atp :)
0 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 5 years ago

spachtle píše:Funguje 4net.tv aplikace pro Apple TV? nebo to oficiálně není spuštěné? Sice se dá z appstoru stáhnout, ale hází to při přihlášení chybu "404".

Pro Apple TV zatím pořád moc možností není.
SledovaniTV pravidelně padá - nesmí se Apple TV vypnout při sledování, ale nejdříve vyskočit ven a pak vypnout, jinak už se aplikace nevzpamatuje.
Kuki sice podporu dlouho avizuje, ale zatím pořád nic.


UF takovou dobu jsem tu nebyl. Omlouvám se nebudu to pročítat celé, tak odpovím na tento task... Aplikace pro Apple TV je v produkční verzi, ale protože to souvisí s nasazením nového backendu a BAckOffice systému, ještě jsme to hromadně nehláslil. Všichni naši zákazníci by měli mít přístup do nového BackOffice (stejný jako do IPTVadmin), tak si generujete Odběratele (koncáka)a ten se pod username a psw autorizuje do Apple TV. Info o přístupech jsme posílali cca měsíc, možná 2 zpětně...Pokdu by někdo neměl ozvěte se na obchod@4net.tv. Kdo není náš zákazník a chce testovat Apple TV, novou webovovu aplikaci atd. klidně se taky ozvěte...Teď dřeme na způsobu migrace klientů a všech jejich zařízení mezi starým a novým systémem... Pokud má někdo dojem že support nefunguje jak má, piště prosím mě, na ispforum jsem dlouho nebyl a nemám to jak zjistit. Mám za to že se to vyřešilo, ale pokud ne musím o tom vědět. Děkuji.
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

Jezdec
Příspěvky: 34
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Jezdec » 4 years ago

Dobry den,

chtel sem se zeptat jak to vypada s novym FW do settboxu, ktery prezentujete prakticky od jara na ruznych akcich? Za chvili mame podzim a zatim sem nevidel nikde zadne konkretni datum. Dekuji za odpoved.
0 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 4 years ago

Aplikace v základní setupu pro set-top box je hotová, poslední věci, které se tam řeší běžný smrtelník ani nepozná. Hromadnému uvolnění brání mobilní aplikace, která by byla napojená na nový backoffice systém. Bez toho je to nepoužitelné, protože byste, prakticky, museli set-top box, apple TV webovou aplikaci spravovat přes nový backoffice a kvůli mobilním appkám byste museli ty samé uživatele zakládat v iptv adminu. Kluci dělají na čemsi v mobilní appce aby jsme ji mohli uvolni a updateovat. Pak byste už mohli nové zákazníky řešit jen a jen v novém backoffice systému. Pokud si V4 pro box chcete vyzkoušet, napište si kolegyním o návod jak nastavit box pro boot V4. Pište na obchod@4net.tv.
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

A aplikace pro LG televize?
1 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 4 years ago

Tezko rict, snad koncem roku2019. Az se zmigruje vse na V4 a pod novy BO, pak to bude vse jednodussi a melo by to jit rychle... ale je pred nami takovy kus prace a spoustu neznameho s migraci ze to ma ten privlaste ´snad´
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV