Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

4network.tv

Problematika videa na IP sítích.
Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Re: 4network.tv

Příspěvekod Robotvor » 5 years ago

DarkLogic píše:Je vubec nekde oficialni seznam podporovanych TV, na ktere se da stahnout appka? Rad bych vedel, nez budu zakaznikovi delat naceneni reseni u neho doma, zda mu budu muset davat STB nebo mu jen bude stacit stahnout aplikaci.


https://cloud.4net.tv/index.php/s/w4bI3PYxxrmNI9c
0 x

SpeedyGT
Příspěvky: 123
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod SpeedyGT » 5 years ago

Zdravím všechny, nestalo se někomu že se komplet rozhodila znaková sada ikonek v menu TV? To samé ikona zesilování, pauzy atd. Reboot nepomohl. Box Arris 1113, bootcast id: arris-vip1113v3h.

4net.jpg
4net.jpg (76.57 KiB) Zobrazeno 5257 x
0 x

mrazek609
Příspěvky: 182
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod mrazek609 » 5 years ago

Používá někdo aplikaci 4NET.TV na iPhone X, XS nebo XS max? Množí se mi hlášení od klientů, že jsou problémy s obrazem, hlavně na celou obrazovku apod.
0 x

kure05
Příspěvky: 886
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod kure05 » 5 years ago

Jak přehrát Arrise VIP4302 kde je nyní sledovanitv na 4net? Když smažu aktuální SW v servisním menu STB, upravím DHCP server s parametrem:

/ip dhcp-server option add name=Arris code=43value=“0x0105332C362C330205332C362C333C0B7374622E346E65742E7476“

a pak stb rebootnu, tak se tam stejnak znovu natahuje fw od sledovanitv. Zkoušel jsem různý kombinace všeho, dokonce jsem to zkoušel na mobilním hotspotu, v několika částech naší sítě a furt se tam natahuje sledovanitv. Na novým stb bez fw to myslím šlo nahrát, ale dneska jsem u zákazníka narazil . . .
0 x

Uživatelský avatar
hdinternet
Příspěvky: 1
Registrován: 6 years ago
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hdinternet » 5 years ago

DHCP option u Arrise 4302 vydrží i po factory resetu a remove software (divné, že?).
Stažená image totiž propíše firmware (kde se má stahovat) až do boot loaderu.
Jiný DHCP option by sice měl mít přednost, ale zřemě to nefunguje - reps. mě to také nefungovalo.
Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem udělal statický DNS záznam kde jsem nastavil, že boot.sledovanitv.cz = stb.4net.tv = 91.222.53.33, dal jsem factory reset a remove software a poté se načetl firmware 4NET.
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod iTomB » 5 years ago

Pozadovana stanice neni k dispozici - Live. I pri prepnuti je problem. Nektere se zobrazi a jedou, nektere mrtve i na dalsi pokusy.
Jak jste na tom?
0 x

kure05
Příspěvky: 886
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod kure05 » 5 years ago

Co tomu laduješ za DNS? Svoje nebo z routeru?
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod iTomB » 5 years ago

kure05 píše:Co tomu laduješ za DNS? Svoje nebo z routeru?

Lokalni RB, kterej ma muj server a ten ma up server DNS.
0 x

kure05
Příspěvky: 886
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod kure05 » 5 years ago

U některejch lidí sme zjistili podobnej problém, tedy jen na rozvodech, takže přívod do WANu, že pokud v routeru nastavíme aby se přidělovaly naše DNS, tak to kravilo, ale jakmile se to smazalo a telka se ptala routeru, tak to chodilo. Ani na podpoře 4net nevěděli co s tím a proč tomu tak je . . . Vždy to bylo v aplikaci na novější Samsung TV.
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod iTomB » 5 years ago

Tohle je na arrisu 1113 s brandingem.
Web stranky jednou normalne, rychlost a latence taky ok.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

Nestalo se vám v poslední době že se nenačte EPG na boxech? Prostě se vůbec nezobrazí, pouze běhají "3tečky" sem a tam.
Pomůže tvrdý restart boxu a pak vše běží.
0 x

otak
Příspěvky: 44
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod otak » 5 years ago

ano stalo, ale stacil SW restart pres menu a pak to jelo.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

otak píše:ano stalo, ale stacil SW restart pres menu a pak to jelo.

Mohl by jsi to prosím reportovat na noc@4net.tv . Psali mě že to od nikoho jiného hlášeno nemají. Děkuji
0 x

D.Ryba
Příspěvky: 64
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod D.Ryba » 5 years ago

Problém je v tom, že na tlačítku domečku kde bylo do teď EPG bude nově menu, už to řeším s podporou druhý den. Oni mi napsali, že celou dobu to bylo špatně a že pro tlačítko domečku chystají něco jiného, tak tam zatím dali Menu.
Já jsem všechny své klienty s TV naučil (hlavně ty starší) aby zmáčkli domeček, vybrali si křížem co chtějí a potom dali šipku zpět a teď je mám naučit aby místo domečku mačkali EPG, které je nad Mute (prostě daleko od toho kříže) :) je to normální?
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

fakt není normální aby lidi chodili do EPG přes domeček když tam je na to extra tlačítko.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků