Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

NANGU TV - itself TV

Problematika videa na IP sítích.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Re: NANGU TV - itself TV

Příspěvekod okoun » 9 years ago

ludvik píše:Ad 3 pro Viktora: co si představuješ pod pojmem síťová neutralita :-) Nepovolení provozu něčeho, z čeho nemáš spropitné?
Ad 3 pro Okouna: dost silně pochybuju, že by SledovaniTV měnilo datový tok pro jednoho klienta v závislosti na jeho kapacitě (tedy aby mělo alespoň několik verzí streamů). Sice jejich STB vlastně neznám, ale nikdy jsem to od nich neslyšel ...


můžeš si vybrat mezi klasikou a HLS potom tam máš na výběr mezi HD a SD a v poslední řadě stream pro box SD je trochu jiná než pro WEB SD, tedy maji několik streamů a upřímě řečeno automatická změna streamů je za běhu je prostě paskvil, který moc dobře nefunguje a fungovat nebude.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

itself s.r.o.
Příspěvky: 7
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod itself s.r.o. » 9 years ago

patrik_ píše:Já se přiznám, že v tom nemám jasno.
Je-li služba určena pro koncové uživatele (proč tedy "reklama" tady?) nebo je určena pro ISP - proč tedy přístup z libovolné sítě, aneb jaký že to magnet itself má pro mě abych službu implementoval, tedy nejsem-li "neziskovka", čím mě itself motivuje pro provozování právě jejich služby, která od začátku není a nebude unikátní tím, že ji dodávám zrovna já. Cenou? Provizí? Asi jsem po ránu zmaten, ale nechápu to. Kde je ta přidaná hodnota?


Služba je určena pro ISP, kteří ve své síti chtějí nabídnout televizní služby. Kdybychom omezili přístup mobilních aplikací pouze na Vaši síť, zákazníky by moc nezajímala. Kdybyste měl aplikaci, co může fungovat po celé čr a druhou co je omezena jen na jednu síť, kterou byste si vybral?

Výhodou pro ISP je širší programová nabídka, mobilní aplikace a zejména pak Set-top-box, který přehrává ve vysoké kvalitě. (obecně vyšší než DVB-T)

Zcela správně předpokládátze, že jde o ceny a provize, které by Vás mohly motivovat.
Obchodní detaily však nebudu rozebírat na fóru. Pokud Vás skutečně zajímají, můžete mne kontaktovat: blstak@itself.cz
0 x

itself s.r.o.
Příspěvky: 7
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod itself s.r.o. » 9 years ago

okoun píše:
ludvik píše:Ad 3 pro Viktora: co si představuješ pod pojmem síťová neutralita :-) Nepovolení provozu něčeho, z čeho nemáš spropitné?
Ad 3 pro Okouna: dost silně pochybuju, že by SledovaniTV měnilo datový tok pro jednoho klienta v závislosti na jeho kapacitě (tedy aby mělo alespoň několik verzí streamů). Sice jejich STB vlastně neznám, ale nikdy jsem to od nich neslyšel ...


můžeš si vybrat mezi klasikou a HLS potom tam máš na výběr mezi HD a SD a v poslední řadě stream pro box SD je trochu jiná než pro WEB SD, tedy maji několik streamů a upřímě řečeno automatická změna streamů je za běhu je prostě paskvil, který moc dobře nefunguje a fungovat nebude.


Automatická změna streamů je dobře zpracovaná služba. V stíti našeho partnera běží bez problémů už několik let. Pokud nevěříte že funguje, můžete se osobně přesvědčit. Velmi rád Vám poskytnu testovací licenci abyste na vlastní oči viděl, jak se streamy dynamicky mění. Ano, zní to jako sci-fi, ale kdo neuvidí, neuvěří.

Pro možnost poskytnutí testovací licence mne prosím kontaktujte: blstak@itself.cz
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 9 years ago

já jsem vaší službu testoval, funguje to, ale myslel jsem to v tom symslu paskvil jako že se na ten obraz nedá koukat, prostě nejde. ono v té klasické SD kvalitě je to pouze určeno na takové to sledování na pozadí při jiné činnosti, kdy člověk moc neregistruje co se v televizi děje :)
kvalita SD streamu je naprosto totožná s konkurenčním sledovanitv.cz a HD mi sice šlo přpnout ale kvlaitas obrazu zůstala stejná :roll:
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 9 years ago

pokud je totozna, tak to je hodne dobre :) a asi se neco zmenilo k lepimu
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

itself s.r.o.
Příspěvky: 7
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod itself s.r.o. » 9 years ago

okoun píše:já jsem vaší službu testoval, funguje to, ale myslel jsem to v tom symslu paskvil jako že se na ten obraz nedá koukat, prostě nejde. ono v té klasické SD kvalitě je to pouze určeno na takové to sledování na pozadí při jiné činnosti, kdy člověk moc neregistruje co se v televizi děje :)
kvalita SD streamu je naprosto totožná s konkurenčním sledovanitv.cz a HD mi sice šlo přpnout ale kvlaitas obrazu zůstala stejná :roll:


Zcela s Vámi souhlasím, nejnižší profil streamu je u mobilních zařízení vážně spíš jako kulisa, zárověň ale zachovává plynulý obraz, což je příjemný doplňek. Nejvyšší stream je u mobilních aplikací skutečně shodný s konkurenčním Sledování TV.

Pokud však opravdu vyžadujete kvalitní obraz, nedoporučuji sledovat pořady na mobilu ale na zařízení k tomu určenému - televizi. S naším Set-Top-Boxem dosáhnete vyšší kvaliti obrazu než u klasického digitálního vysílání což nám potvrdili samotní zákazníci. Pokud tedy máte někde testovací Set-Top-Box, můžete se přesvědčit na vlastní oči.

O samotné aplikaci vyšla poměrně podrobná recenze: http://www.radiotv.cz/p_tv/kabelova-tel ... ace-tv2go/
0 x

itself s.r.o.
Příspěvky: 7
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod itself s.r.o. » 9 years ago

Viktor Novotný píše:pokud je totozna, tak to je hodne dobre :) a asi se neco zmenilo k lepimu


Náš adaptivní streaming obsahuje nkolik profilů a jeden z nich je skutečně shodný se SledováníTV ty ostatní jsou jiné. Některé jsou méně kvalitní, aby tak zachovaly plynulý obraz i při slabém připojení, jiné mají vyšší kvalitu a nabízí tak kvalitnější obraz pro sledování v domácnosti se stabilním připojením.

K lepšímu se snažíme měnit každý den, například tím, že jsme do nabídky zařadili programy Sport1 a Sport2.
0 x