Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Dotazy z FTTx problematiky

Forum věnované problematice optických komunikací / www.profiber.cz / Moderuje profiber
Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy z FTTx problematiky

Příspěvekod Radek Úlehla » 11 years ago

Nakonec jsem neodolal a přihlásil se na vlnové multiplexy :) Pokud tedy platí volňásek na cokoliv.
0 x

Uživatelský avatar
profiber
Příspěvky: 86
Registrován: 11 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Praha, Mezi Vodami 205/29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod profiber » 11 years ago

Tak první volňásek je již zaregistrován na jméno Radek Úlehla. Potvrzení zašleme emailem.
0 x

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 11 years ago

Mail již přišel.

V případě, že se nebudete moci dostavit, žádáme Vás o písemné odhlášení nejpozději den předem (e-mailem, faxem, poštou). Neomluveným účastníkům jsme nuceni účtovat penále ve výši 100% ceny kurzu.

Jsem se upsal ďáblu :)
0 x

Uživatelský avatar
profiber
Příspěvky: 86
Registrován: 11 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Praha, Mezi Vodami 205/29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod profiber » 11 years ago

V případě, že se nebudete moci zúčastnit - stačí jen oznámit (je to volňásek), abychom případně mohli obsadit kurz jiným zájemcem. :wink:
0 x

Uživatelský avatar
Radek Úlehla
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radek Úlehla » 11 years ago

Docela mě překvapuje, že toto vlákno je mrtvé, zřejmě tu všichni všechno vědí o FTTx :)

Nahodím téma: Svařování živých optických vláken, vliv na lasery, vliv na chytré 3D svářečky, které vlastním zdrojem světla měří kvalitu svaru. Jaké na to maté názory?
0 x

montykh
Příspěvky: 88
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod montykh » 11 years ago

Radek Úlehla píše:Docela mě překvapuje, že toto vlákno je mrtvé, zřejmě tu všichni všechno vědí o FTTx :)

Nahodím téma: Svařování živých optických vláken, vliv na lasery, vliv na chytré 3D svářečky, které vlastním zdrojem světla měří kvalitu svaru. Jaké na to maté názory?



Tak mě by zajímalo to, jestli má živé vlákno vliv na svářečku a kvalitu vaření.
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 5 years ago

Vařili jsme optickou zasuvku, normální SC/APC pigtail na vlákno a když jsem zkoušel prosvitit vflkem tak v ochraně prosvítá v místě sváru světlo. Je to normální? Trasa normálně funguje. Vařili jsme to 70s. Diky
0 x