Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

RouterBOARD SXT

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
JCltm
Příspěvky: 241
Registrován: 5 years ago

Re: RouterBOARD SXT

Příspěvekod JCltm » 4 years ago

robert.stanislav píše:Ahoj, moc děkuji za nabídku, měnil jsem kabel a přišlo mi to už hodně zkřehlé, tak jenom sonduji možnosti. 3D by bylo pro tento účel asi nepřesné a UV neodolné, že ?

Když se to dobře nakreslí, tak to tam sedne perfektně. Pokud se to vytiskne z PETG, vydrží to venku roky. Mám venku pokusný díl z bílého PLA tři roky a taky úplně v pohodě. Tmavé PLA na slunci nevydrží, PETG ano.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

to jako někdo řeší dvířka na SXT který stojí 937,- s DPH?
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

JCltm
Příspěvky: 241
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod JCltm » 4 years ago

hapi píše:to jako někdo řeší dvířka na SXT který stojí 937,- s DPH?

I kdyby stálo stovku. Když se jich nakupí víc, tak to smysl dává dvojnásob. Taky nerad vyhazuji opravitelné věci. Třeba pořádně vyčistit klávesnici přijde při přepočtu na hodinovou mzdu taky mnohdy na víc než koupit novou. Aspoň se udělá něco pro Zemi.
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 4 years ago

JCltm píše:
hapi píše:to jako někdo řeší dvířka na SXT který stojí 937,- s DPH?

I kdyby stálo stovku. Když se jich nakupí víc, tak to smysl dává dvojnásob. Taky nerad vyhazuji opravitelné věci. Třeba pořádně vyčistit klávesnici přijde při přepočtu na hodinovou mzdu taky mnohdy na víc než koupit novou. Aspoň se udělá něco pro Zemi.

Samozřejmě, kreslit a vyrábět dvířka pro vyřešení jednoho SXT-čka opravdu vypadá neúměrně.
Největší smysl to dává, pokud to někdo nakreslí a vyvěsí na netu. Takové stránky existují, kde je všechno možné. Já sám mám pár Disků bez dvířek a docela bych možnost sehnání náhradních uvítal. A zrovna říkám, že to zase taková sranda není, než se to nakreslí a odladí. Pokud je odladěný nákres, pak je to chvilka. mpcz, 6feb2020
0 x

JCltm
Příspěvky: 241
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod JCltm » 4 years ago

mpcz píše:
JCltm píše:
hapi píše:to jako někdo řeší dvířka na SXT který stojí 937,- s DPH?

I kdyby stálo stovku. Když se jich nakupí víc, tak to smysl dává dvojnásob. Taky nerad vyhazuji opravitelné věci. Třeba pořádně vyčistit klávesnici přijde při přepočtu na hodinovou mzdu taky mnohdy na víc než koupit novou. Aspoň se udělá něco pro Zemi.

Samozřejmě, kreslit a vyrábět dvířka pro vyřešení jednoho SXT-čka opravdu vypadá neúměrně.
Největší smysl to dává, pokud to někdo nakreslí a vyvěsí na netu. Takové stránky existují, kde je všechno možné. Já sám mám pár Disků bez dvířek a docela bych možnost sehnání náhradních uvítal. A zrovna říkám, že to zase taková sranda není, než se to nakreslí a odladí. Pokud je odladěný nákres, pak je to chvilka. mpcz, 6feb2020

Tyhle jednodušší součástky lze udělat pěkně tak na druhý až třetí pokus. V Solidworks se to kreslí samo ;)
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Hlásím se taky o jedny dvířka na disca :) kdyby někdo dělal
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 4 years ago

JCltm píše:
mpcz píše:
JCltm píše:I kdyby stálo stovku. Když se jich nakupí víc, tak to smysl dává dvojnásob. Taky nerad vyhazuji opravitelné věci. Třeba pořádně vyčistit klávesnici přijde při přepočtu na hodinovou mzdu taky mnohdy na víc než koupit novou. Aspoň se udělá něco pro Zemi.

Samozřejmě, kreslit a vyrábět dvířka pro vyřešení jednoho SXT-čka opravdu vypadá neúměrně.
Největší smysl to dává, pokud to někdo nakreslí a vyvěsí na netu. Takové stránky existují, kde je všechno možné. Já sám mám pár Disků bez dvířek a docela bych možnost sehnání náhradních uvítal. A zrovna říkám, že to zase taková sranda není, než se to nakreslí a odladí. Pokud je odladěný nákres, pak je to chvilka. mpcz, 6feb2020

Tyhle jednodušší součástky lze udělat pěkně tak na druhý až třetí pokus. V Solidworks se to kreslí samo ;)



No sláva, konečně někdo, pro koho je to hračka. Už se těším na nákres, pokud se samozřejmě kolega podělí. mpcz, 7feb2020
0 x