Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

RouterBOARD SXT

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: RouterBOARD SXT

Příspěvekod ppp76 » 13 years ago

Cekal sem taky aspon ten plast trosku masivnejsi , zejtra to snad potestuju cca na 400m, ale jen asi v acku popr jednoantenovym nku , nemam tam dualni antenu a ted se mi tam nechce lezt tam davat ten druhej protikousek :) ten az pristi tejden .
0 x

Ladik
Příspěvky: 1390
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Ladik » 13 years ago

Posli vice fotek prosim baleni, prislusenstvi, detail toho otvirani a jaky je k tomu zdroj.

Diky Lada
0 x

Uživatelský avatar
stouracpetr
Příspěvky: 623
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod stouracpetr » 13 years ago

Diky za fotky,gratuluji vitezum tipovaci souteze,,co tam bude za antenu,,.Kdyz uz se konstrukteri tohoto zarizeni pokusili o kvadraturu kruhu,mohli alespon flickovy ctverec postavit na jeden roh,dosahli by lepsiho potlaceni postrannich laloku.

Petr Stourac
0 x

lukas
Příspěvky: 643
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod lukas » 13 years ago

Je to takovej plastak no, viz. fotky. Jestli radsi nepriplatit kilo za kombinaci RB711, gbox19 a UBNT nabajec.
0 x
Lukas Kristek

lukas
Příspěvky: 643
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod lukas » 13 years ago

Dalsi
0 x
Lukas Kristek

lukas
Příspěvky: 643
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod lukas » 13 years ago

dalsi
0 x
Lukas Kristek

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 13 years ago

Tak delam prvni testiky a jak to vypada tahle vec zapadne u mne do suplete s nanostation a podobnejma a zustavam u osvedcene rb711 + schibox. Kdyz dam dokupy sxt plus drzak s naklonem sem cca na 1800 + - , kdyz dam schibox + 711 + zdroj sem na 2200 a muzu si i naklanet, neprsi do teho a antena je kvalitativne jinde . Vcera sem sxt hodil pod sprchu abych simuloval dest , vylozene mokro tam nebylo spis jen tak navlhnuto ale i to se mi dost nelibi . V testech bud pokracovat jeste prenosama ale zatim maj i mne velky - :(
0 x

soooc
Příspěvky: 1586
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod soooc » 13 years ago

ppp76 píše:Tak delam prvni testiky a jak to vypada tahle vec zapadne u mne do suplete s nanostation a podobnejma a zustavam u osvedcene rb711 + schibox. Kdyz dam dokupy sxt plus drzak s naklonem sem cca na 1800 + - , kdyz dam schibox + 711 + zdroj sem na 2200 a muzu si i naklanet, neprsi do teho a antena je kvalitativne jinde . Vcera sem sxt hodil pod sprchu abych simuloval dest , vylozene mokro tam nebylo spis jen tak navlhnuto ale i to se mi dost nelibi . V testech bud pokracovat jeste prenosama ale zatim maj i mne velky - :(



Tak výhoda tohohle krámu je ve 2 polarizacich, to zatim jirous box ani schibox nema.
0 x
Petr Šlinz
UBNT mám rád!

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

ale má, jirous má dvoiupolarizační box. http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1966
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 13 years ago

Tak dve polarizace je hezka vec ale jakmile je zaruseny prostredi tak se mi dve polarizace moc prozatim neosvedcujou , ale uvidim po delsich testech s nstreme ten me zatim docela zachranuje :mrgreen: Uvidime co s nim utlucu :mrgreen:
0 x

soooc
Příspěvky: 1586
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod soooc » 13 years ago

hapi píše:ale má, jirous má dvoiupolarizační box. http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1966



Jasne, tenhle je znamy, ale je dost velky na to, ze v nej je vzduch :-)

A kdyz to vezmu kolem a kolem, tak jeste mi tu chybi RB711 s 2x2 ... Takhle to vyjde hrozne draho :)
0 x
Petr Šlinz
UBNT mám rád!

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 13 years ago

jinak receno, chtelo by to aby byl v prodeji z tohoto "paskvila" ciste jen Board s 2 vyvody na ant. za cenu max do litru :)

Loco se neda lehce rozdelat, jak tento produkt a navic mne skutecne zarazilo, ze kdyz uz se pomalu rozlousknout jak vejce, ze pomyslne tesneni zajistuje jen dotyk plast - plast :roll: tam musi driv ci pozdeji zachcat. To se o Loco,Nano rict neda,nikdy mi do zadnyho zezatekla ani kapka. Vyhodou je u nano/loco i oddeleny prostor na pripojeni UTPka, taky se odklopi vicko a clovek uz jde pres streva...celkem nebezpecny :?

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 13 years ago

jo nedělal jsem si iluze ale tohle je fakt špatný. To raději zůstanu o jirouse s 19dB a jednou polarizací a jistotou že se s tim nic nestane než tohle kde mi ty plasty na sebe taky moc nesedí. A dvě polarizace za to nestojí, to bych musel předělat APčka, antény, klienty a dělat tohle kvůli tomuhle bastlu nemá smysl.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 13 years ago

mno prave a navic, kdyz by uz kliosi byli pres toto napojeni, tak co by muselo dodavat konektivitu APcku ? :shock: desitky megabit by tama profrceli celkem hrave diky pouzite technologii, to aby se data privadela nejakym 10Ghz 80-100Mbit spojem :lol:

PW
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 13 years ago

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/222 ... cesku.html
podle tohodle nas ty spoje vsade cekaj :mrgreen:
0 x