Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Mikrotik 60Ghz + 5Ghz v jedné parabole

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
BIGG_CZ
Příspěvky: 111
Registrován: 10 years ago

Re: Mikrotik 60Ghz + 5Ghz v jedné parabole

Příspěvekod BIGG_CZ » 5 years ago

Zdravíčko pánové,

tak především to není komín, sice to tak vypadá, ale je to železobetonový 3,5 metrový sloupek s pořádným základem.
Na konci sloupku se ještě plánuje větraná elektrárna, jen to není dodělané.
Je to v lokalitě kde jsem cca 14 let a jen 3x jsem tam zažil bezvětří, jinak tam pořád fouká.
Ta anténa dole je 8 let stará 5... mám to jako další zálohu pro mojí síť, mám celkem 2 dodavatel konektivity ale s 3 míst.

A ta trojnožka? :) je to podstavec na řezaní pro pásovou pilu..... využití je tedy různé. Když se to ale zaryje do hlíny, věř nebo ne, na atesty to bohatě stačí když máš vše dotažené tak na polotuho....
1 x

komenski
Příspěvky: 139
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod komenski » 5 years ago

Díky za ochotu podělit se se svým laborováním. Teď už jen neptrpělivě čekám, jak dopadne Tvůj test na těch 1950m😀
Hlavně tam dej do těch WAPek poslední FW a zkus frekvence 64,8 a 66 GHz. Jinak hlavní výhodou tohoto "comba" je možnost docela přesného nasměrování přes 5GHz a pak už jen jemně na max. v 60GHz
0 x