Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Zatuhávání domácí Wifinky NETIS

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Re: Zatuhávání domácí Wifinky NETIS

Příspěvekod Ispič » 5 years ago

mpcz píše:To reportování mi nic moc neříká, protože kromě "guten tag" neumím anglicky ani slovo.

To je německy :D
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

To měl být právě asi ten vtip, víš? :-)
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Tak Sergej pracuje i mezi svátky. Odpověď sice zavání univerzalitou, ale snaha byla:
"Please update device to latest RouterOS "Stable" or "Testing" version. If problem persist, please let us know (create, as example, screenshot with described bug).". Při přenastavení detekce smyčky Winboxem z ON na OFF nebo naopak k rozpojení linku už na ROS 6.43.8 nedojde. Takže s tím evidentně něco podělali i když si nejsou moc jistí. Také čas posledního odlinkování již sedí. Během dne ovšem k zalogování odlinkování eth. několikrát denně na 1 sec. dochází i nadále. mpcz, 27/12/2018
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Tak jsem je asi přechválil. mpcz, 27/12/2018
bug_time.jpg
bug_time.jpg (136.97 KiB) Zobrazeno 1794 x
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 5 years ago

mpcz píše:Tak jsem je asi přechválil. mpcz, 27/12/2018
bug_time.jpg

vidim dobre 10mbit/s FD. Tak to je jasne.
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Máš dobré oči. To je výsledek zde doporučených pokusů. Při defaultu to bylo zatím vždy 100Mbit. Na ten nesmyslný timedate by to asi nemělo mít vliv. mpcz, 27/12/2018
0 x