Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

rb4011

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Re: rb4011

Příspěvekod hapi » 4 years ago

dej tam novou verzi a neřeš, to jsou zase polemiky. Je to novej board.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

czatlantis
Příspěvky: 316
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod czatlantis » 4 years ago

Po 4011 koukám jakožto domácí router. JE to dobrej nápad? Nepotřebuju zdaleka tak výkon, ale chci duální wifi a dost ETH portů...a to je snad jedinej HW co mikrotik má.
0 x

Dacesilian
Příspěvky: 83
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Dacesilian » 4 years ago

czatlantis píše:Po 4011 koukám jakožto domácí router. JE to dobrej nápad? Nepotřebuju zdaleka tak výkon, ale chci duální wifi a dost ETH portů...a to je snad jedinej HW co mikrotik má.

Tak jestli neřešite cenu, výkon to má a nebude problém.
0 x

czatlantis
Příspěvky: 316
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod czatlantis » 4 years ago

Spíš mi jde o to jestli je to už odladěno a jestli to nemá nějaký závažný chyby. Nějak nemám pochopení pro problémy u tak drahýho HW
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Verzi s wifi nemám, ale na foru se pořád objevuje že se občas sama vypne 5Ghz wifi. Je to softwarový problém a pracují na tom. Možná v poslední betě opraveno...
Jiné problémy tam nejsou
0 x

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

Měl jsem doma tu WiFi verzi a můj kousek na 5GHz to nedělal a fungoval jak měl. Třeba zlobily první verze, těžko říct, mk trochu mlží. Jiný problém jsem na mk foru nezaznamenal.
0 x

CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod CrazyApe » 4 years ago

Routujem na tom site s půl gigabitem trafficu a cajk... wifi verzi ale zatím nikde nemám. Vsude kde jsem to na někoho zkoušel to bylo moc $ ... :)
0 x

czatlantis
Příspěvky: 316
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod czatlantis » 4 years ago

Ještě dotaz - měřili jste někdo kolik to má reálnou spotřebu W? Klidně v klidu (stejně to u mě bude 99% v klidu) Díky
0 x

Radek.Kovacik
Příspěvky: 162
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Radek.Kovacik » 4 years ago

Dá se na RB4011 nějak využít ten sériový port? Co je tam možné připojit?
0 x

Walkeer
Příspěvky: 746
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Walkeer » 4 years ago

Zdar chlapy, jakou to ma prosim realnou spotrebu bez wifi pri nejake male zatezi? Dekuji za info
0 x