Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

LHG 5 ac?

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Re: LHG 5 ac?

Příspěvekod mpcz » 4 years ago

Dík, tak to jsem si oddechl. Pootočení antény by to asi vyřešilo, ale to u LHG asi dost dobře nejde. Je to ověřeno v praxi? mpcz, 27may2019
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 4 years ago

Ověřeno, horizontál i vertikál. Funguje to, ale je pak lepší to provozovat nanejvýše v módu N, bezproblémově mi to jelo jen v A. Osobně bych to použil jen, kdybych chtěl začít s předěláváním klientů dříve, než se dostanu k modernizaci dotyčného AP.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 4 years ago

OK, děkuji všem, mezitím jsem to taky odzkoušel. Je to jen na chvíli, hned po montáži klienta následuje i výměna protikonce. mpcz, 27may2019
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Nevíte někdo co to je ? Nová revize? CPU je tam dle resources stejný. Tak čím se to liší?
Přílohy
20190712_105034.jpg
20190712_105034.jpg (134.87 KiB) Zobrazeno 2005 x
0 x

Machca
Příspěvky: 79
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Machca » 4 years ago

Já bych potřeboval vědět, jestli někdo nevyrábí radom pro LHG5 XL
0 x
Machča
Všechno jde, jen dřevěná koza a malý děti něchtěj jít.

coolerman1
Příspěvky: 326
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod coolerman1 » 4 years ago

Zdravim Vas , stretol som sa s problemom , mam AP RBM11+52 horn a klienti SXT 5 , LHG 5 a jeden LHG 5 AC ,802.11

na LHG 5 AC (FW 6.45.7) pri pingovani urcitych stanok vypadavaju packety( ak pingam z klienta na GW tak nic nevypadava ) stretol sa niekto s tym ? uz sa mi to stalo, ked som testoval SXT SQ ,ale to rusilo cele AP .

vidim ,ze nie som sam kto ma s AC problem https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?f=7&t=136002&start=600
Přílohy
lhg ac.jpg
lhg ac.jpg (122.28 KiB) Zobrazeno 1596 x
Naposledy upravil(a) coolerman1 dne 12 Nov 2019 00:52, celkem upraveno 2 x.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

honzam píše:Nevíte někdo co to je ? Nová revize? CPU je tam dle resources stejný. Tak čím se to liší?


wave2 ?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...