Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Nové SXTsq ac, LHGG ac

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Re: Nové SXTsq ac, LHGG ac

Příspěvekod Gemb » 6 years ago

10 stupnovy sektor, to je tak na jrc 24ex a mas to.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 6 years ago


To je jednopolarizační ne? Navíc ten vyzařovák fakt není pěknej
0 x

whatever
Příspěvky: 59
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod whatever » 6 years ago

pedro4444 píše:
whatever píše:Totalni blbost... V zarusenym prostredi v N dostanu ke klientu napriklad 10mb a jsem rad a kdyz mu dat AC sxt a pripojim do AC tak v pohode 30mb... ;)


a na ap si dal co?


Samozrejme sektorove SXT HG v AC :)
0 x

Uživatelský avatar
3com
Příspěvky: 627
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod 3com » 6 years ago

Co teda má někdo v ruce relevantní test rozdílu spoje Mikrotik N vs. AC při 20MHz?, AP-User nebo PTP. Co jsem zkoušel SXT AC/HG AC proti SXT AC nebo ptp JRC-24EX s. 911 Lite5 ac se stejnou protistranou tak rozdíl nulový... Propustnost stejná jako u N...
0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 6 years ago

Ahoj, co je to relevantní test?

Jestli chceš, můžu ti to otestovat tvou metodikou - mám k dispozici několik SXT lite5 a SXT lite5 ac, pro testovací účely (btest) můžu použít na dvou či třech stranách RB1100AHx2 nebo tři linuxová PC schopné iperfem vytížit gigabitový port naplno. Tedy pokud se bavíme o věcech, které můžu použít na ten test. Výsledky svých testů jsem tady už zveřejnil, jsem ochotný naměřit to podle tvé metodiky. Pro srovnání nemám problém použít i M5 a 5AC zařízení od UBNT, kde je rozdíl výrazný ve prospěch AC, i když tam na tom jistě má nemalý podíl celkově lepší hardware.
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 6 years ago

tak snad se blíská na lepší časy, napsali mi že aktuálně pracují na zapnutí sepktráku u těch wave2 hajzlíků :)
1 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

pavelsiman
Příspěvky: 213
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pavelsiman » 6 years ago

Dnes som na skúšku objednal lgh 5ac ako fungujú tieto AC po aktualizácii? AP je ešte N only
0 x

pedro4444
Příspěvky: 849
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod pedro4444 » 6 years ago

oproti 922 v mode only n to ide v pohode ale len nstreme zatial...
nv2 chlapci este nemaju dobre vyladene ked tam das nieco nove s arm..
0 x