❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Vypálené napájení

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
vojtasan
Příspěvky: 96
Registrován: 11 years ago

Vypálené napájení

Příspěvekod vojtasan » 8 years ago

MK Napájení KO.jpg
MK Napájení KO.jpg (76.91 KiB) Zobrazeno 2671 x
Zdar,stalo se to někomu?Zdroj funguje,jednotka(SXT)taky funguje.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod honzam » 8 years ago

Prodřené UTP na střeše a voda se vnitřkem kabelu dostane až do POE kde vznikne to co vzniklo :)
0 x

coolerman1
Příspěvky: 326
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod coolerman1 » 8 years ago

Zateceny konektor mozes byt rad ze funguje ethernetna sxt
0 x

vojtasan
Příspěvky: 96
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod vojtasan » 8 years ago

No tak to mam radost..Dík za pomoc,jdu to předělat.
0 x

iTomB
Příspěvky: 875
Registrován: 20 years ago

Příspěvekod iTomB » 8 years ago

Hlavne vymen celej nevenkovni kabel co tam nema co delat :D
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 18 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 8 years ago

klasika, praskly kabel, voda protece, resili jsme to Xkrat
nutno predelat kadelaz na venkovni, pak by se to uz stat nemelo (samovolne)
0 x