Zdravím, mám tu SXT SA5, které má odpálený ethernetový port. Přes Wireless to sice vysílá, ale neznám do toho WPA heslo. Já bych se potřeboval dostat ke konfiguraci. Jednotka má i USB port. Nezkoušel někdo se do toho probojovat přes něj?
Díky.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Vadný ethernet u SXT SA5
- Petr S.
- Příspěvky: 795
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
cerva
- Příspěvky: 254
- Registrován: 11 years ago
Připoj k němu nějakou podporovanou USB síťovku (třeba starou AXAGO ADE-X1) a máš to : -)
0 x
- Petr S.
- Příspěvky: 795
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Nápad dobrý, zkusil jsem, připojil jsem k tomu Edimax EU-4208, ale ethernet na NTB se mi ani nerozsvítil 
0 x