❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Groove 52 nevidí wlan

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
Laibir
Příspěvky: 369
Registrován: 19 years ago

Groove 52 nevidí wlan

Příspěvekod Laibir » 9 years ago

Ahoj,
nestalo se vám že by po zapnutí Groove neviděl wlan? V interface je ether1 a wlan není. Upgrade downgrade nepomohl.

Díky
0 x

cerva
Příspěvky: 254
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod cerva » 9 years ago

Mas zaply wireless package?
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 11 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 9 years ago

Dneska to samé u 2ks RB922, ether1 a sfp1 jsou, ale wlan není. Podle prodejce se to občas stává... reklamace.
0 x

Laibir
Příspěvky: 369
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod Laibir » 9 years ago

Mám.. zkoušel jsem u starýho jak FP tam CM2
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod honzam » 9 years ago

Včera u jednoho rb922 to samé. Reklamace
0 x