❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Gigabit poe panel.

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
disk
Příspěvky: 323
Registrován: 15 years ago

Gigabit poe panel.

Příspěvekod disk » 9 years ago

Doporučte gigabit poe panel pro 4-8ks zařízení (routerboard) s možností dohledu a ovládání jednotlivých výstupů.
Děkuji
1 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod ludvik » 9 years ago

superpoe.com
nebo rovnou switch ... netonix, ubnt, routerboard.
0 x

disk
Příspěvky: 323
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod disk » 9 years ago

Nikde nemohu najít jestli to zvládá gbit.
http://www.superpoe.com/v7.htm
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod ludvik » 9 years ago

V tom případě bych tam zavolal, nebo napsal. Já, tobě nic navrhovat nemohu.

Ohání se všemi čtyřmi páry, tak bych si tipl, že gigo OK. Nevím, nepoužívám. Buď si vystačím s obyč pasivem, nebo když už, tak použiju switch.
0 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Gemb » 9 years ago

0 x

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 14 years ago

Příspěvekod Myghael » 9 years ago

Od UBNT možno též TOUGHSwitch - podle verze 5 nebo 8 portů, ta větší umí 24 nebo 48 V, menší jen 24 V. Používáme v desítkách kusů a spokojenost. https://www.ubnt.com/accessories/toughswitch/.
0 x

Laibir
Příspěvky: 369
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod Laibir » 9 years ago

0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod ludvik » 9 years ago


Ten moc inteligence ovšem nepobral.
1 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 9 years ago

jednodussi, neni moc co se posrat :grinning:
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod dagus » 9 years ago

Funguje dobře.
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 20 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 9 years ago

Ne, ale funguje a má 2 vstupy na zdroje, a když tak si kup bke zdroje a můžeš odpinat. Např. Nebo nějaké relé apod.
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod dagus » 9 years ago

gigovej má dva vstupy ale každej je na jinou normu. Takže už je jen jeden vstup... Druhej jack je na + a - na jinejch pinech než má tik.
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 20 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 9 years ago

Tak to je divne protoze to mam na stejnych zdrojich pro mk a jede to jako redundance. Mam to otestovane
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 20 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 9 years ago

Tak sry mam jinou verzi toho sameho. Tam neni mod A a B, ale redundantni vstupy
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod dagus » 9 years ago

To je ale 100mbit ne? Kdyžtak pošli link kde prodávají gigo redundant.
0 x