Doporučte gigabit poe panel pro 4-8ks zařízení (routerboard) s možností dohledu a ovládání jednotlivých výstupů.
Děkuji
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Gigabit poe panel.
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
-
disk
- Příspěvky: 323
- Registrován: 15 years ago
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
V tom případě bych tam zavolal, nebo napsal. Já, tobě nic navrhovat nemohu.
Ohání se všemi čtyřmi páry, tak bych si tipl, že gigo OK. Nevím, nepoužívám. Buď si vystačím s obyč pasivem, nebo když už, tak použiju switch.
Ohání se všemi čtyřmi páry, tak bych si tipl, že gigo OK. Nevím, nepoužívám. Buď si vystačím s obyč pasivem, nebo když už, tak použiju switch.
0 x
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
https://www.ubnt.com/edgemax/edgeswitch-8-150w/ alebo https://routerboard.com/RB960PGS pripadne RB260GSP
0 x
- Myghael
- Příspěvky: 1309
- Registrován: 14 years ago
Od UBNT možno též TOUGHSwitch - podle verze 5 nebo 8 portů, ta větší umí 24 nebo 48 V, menší jen 24 V. Používáme v desítkách kusů a spokojenost. https://www.ubnt.com/accessories/toughswitch/.
0 x
-
Laibir
- Příspěvky: 369
- Registrován: 19 years ago
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
Laibir píše:Nebo POE panel https://www.discomp.cz/default.asp?cls= ... tiid=52129
Ten moc inteligence ovšem nepobral.
1 x
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
-
basty
- Příspěvky: 2475
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Ne, ale funguje a má 2 vstupy na zdroje, a když tak si kup bke zdroje a můžeš odpinat. Např. Nebo nějaké relé apod.
0 x
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago
gigovej má dva vstupy ale každej je na jinou normu. Takže už je jen jeden vstup... Druhej jack je na + a - na jinejch pinech než má tik.
0 x
-
basty
- Příspěvky: 2475
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Tak to je divne protoze to mam na stejnych zdrojich pro mk a jede to jako redundance. Mam to otestovane
0 x
-
basty
- Příspěvky: 2475
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Tak sry mam jinou verzi toho sameho. Tam neni mod A a B, ale redundantni vstupy
0 x
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago