❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
RBM33G
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
Vsak das 2 paraboly vedla seba. Jednu 2x2 a druhu single....alebo si ten spoj spravit na sektoroch RF elements ktore su 3x3
Konfiguracia bud H+H+V alebo V+V+H.
0 x
-
hol
- Příspěvky: 883
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
nam by se libilo nejaky 3x3 reseni ke. klientum. Nebo rovnou 4x4,to by bylo na 2 dualni antenky. Bohuzel je to asi utopie, ze by se to zacalo vyrabet. Pritom je to nejspis cesta, jak ke klientum dosta vic na jednom kanalu.
Jinak s coaxama porad velmi dobra zkusenost, i kdyz je to pracnejsi. Jedeme kombinaci, vetsinou patere coax a sectory rb venku. Ale vic karet v jednom rb urcite ne, rusi se to. Kazdej rb zvlast do kovove krabicky, pak to dela co ma.
Jinak s coaxama porad velmi dobra zkusenost, i kdyz je to pracnejsi. Jedeme kombinaci, vetsinou patere coax a sectory rb venku. Ale vic karet v jednom rb urcite ne, rusi se to. Kazdej rb zvlast do kovove krabicky, pak to dela co ma.
0 x
- mac0112
- Příspěvky: 355
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Klecany
- Kontaktovat uživatele:
Mám dotaz,
routery od Mikrotiku, které jsou vybaveny možností přidat SSD disk (od RBM33,RB1100Dx4....atd), jsou určený pouze na provoz DUDE a případné logy ? ROS se nedá přesunout na to SSD ?
routery od Mikrotiku, které jsou vybaveny možností přidat SSD disk (od RBM33,RB1100Dx4....atd), jsou určený pouze na provoz DUDE a případné logy ? ROS se nedá přesunout na to SSD ?
0 x