Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

RB333 nebo RB532A?

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 16 years ago

vencakubik píše:A stejně, když na CM11 nastavím regulatory domain,nastavím výkon soustavy, tak by to mělo bejt v poho s limitem, nebo se snad pletu?
Ale zajímalo by mě, když pustím CM11 bez regulatory domain, tak to září těma svýma 400mW ??? :shock:

Hledali jsme nějakou jinou kartu, která by byla stejně citllivá a stejně "dobrá" jako CM9, ale zatím žádného zástupce jsme nenašli. :( TP-linky, Alfy, RB52, všechny možný už jsem měl na testování, ale moc se neosvědčily. Takže teï testujeme ty CM11. Někde jsem zaslechl, že CM9 budou končit. :( :(


No hlavně ty karty nemají 400mW ani omylem, nevím jak CM11 ale SR5 určitě ne, možná k 400mW sahá XR5 ale to bych se taky hádal :) to že výrobce píše 400mW je možná jeho přání, viï Jali :)))
0 x

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 16 years ago

S vykonem si tady nelame hlavu nikdo takze kdyz to budu delat ja nebude mi to chodit, zatim jsem si nevsim ze by mi nekdo nejaky spoj zarusil nektere maji uptime i pres 300 dni, pak se vetsinou neco predelava jinak by to bylo i delsi.
0 x

soooc
Příspěvky: 1586
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod soooc » 16 years ago

Maxik píše:S vykonem si tady nelame hlavu nikdo takze kdyz to budu delat ja nebude mi to chodit, zatim jsem si nevsim ze by mi nekdo nejaky spoj zarusil nektere maji uptime i pres 300 dni, pak se vetsinou neco predelava jinak by to bylo i delsi.



ROFL :twisted: :twisted: :twisted:

Hod sem ic, jdu volat ctu :D
0 x

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 16 years ago

Uz se na ne tesim aspon by tady ty prasatka v okoli proridly a dalo by se zas pouzivat spoje relativne v norme :) To jsme mensi mesto, v praze si neumim predstavit jak CTU neco kontroluje kdyz je wifina na kazdem 2 baraku :lol:
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 16 years ago

Maxik píše:Uz se na ne tesim aspon by tady ty prasatka v okoli proridly a dalo by se zas pouzivat spoje relativne v norme :) To jsme mensi mesto, v praze si neumim predstavit jak CTU neco kontroluje kdyz je wifina na kazdem 2 baraku :lol:


omg..uz radsi nemluv... :evil:
0 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 16 years ago

sub_zero píše:
Maxik píše:Uz se na ne tesim aspon by tady ty prasatka v okoli proridly a dalo by se zas pouzivat spoje relativne v norme :) To jsme mensi mesto, v praze si neumim predstavit jak CTU neco kontroluje kdyz je wifina na kazdem 2 baraku :lol:


omg..uz radsi nemluv... :evil:

Pan je celkem veselej, je videt, ze na nej jeste nedoslo...
0 x

level
Příspěvky: 328
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod level » 16 years ago

kup si zdroj k notebooku a mas po problemu
0 x