Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

AP PC Mikrotik

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
mato1
Příspěvky: 947
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mato1 » 17 years ago

Leeonek píše:mato1: tohle nemůže nikdy dobře fungovat :)


no ja neviem... nie je to moje. ale udajne ma aj bod, kde je 30 anten... :-)
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 17 years ago

mato1 píše:no ja neviem... nie je to moje. ale udajne ma aj bod, kde je 30 anten... :-)


Jak mu to s těmato šitkama může jet, to nechápu :) vypadá to ale dost zajímavě, to se musí nechat
0 x

mato1
Příspěvky: 947
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mato1 » 17 years ago

Leeonek píše:
mato1 píše:no ja neviem... nie je to moje. ale udajne ma aj bod, kde je 30 anten... :-)


Jak mu to s těmato šitkama může jet, to nechápu :) vypadá to ale dost zajímavě, to se musí nechat


to, ze sa kanaly neprekryvaju potvrdilo viac ludi... len treba davat kvalitne veci hore a mas pokoj... je pravda, ze spominane anteny na obrazku nie su bohvieco, ale keby sa pouzije nieco, co ma limec, kvalitne hrube kable a kvalitne pigtaily, tak to musi chodit...
0 x

Krabík
Příspěvky: 201
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krabík » 17 years ago

Ahoj, pouzil jsem ted na jeden svuj bod tuto kombinaci.
MT 3.0beta7 v P4, 2,4GHz, deska MSI, 256MB RAM. Jsou tam tri PCI sloty, v prvnim mam redukci na jednu miniPCI a v ni CM9 jako station pseudobridge a v tretim redukci na 8ks miniPCI http://wifi.aspa.cz/zbozi.php?detail=69077 a v ni 6x R52 jako 2,4GHz a 2x CM9 jako 5GHz. Problem je v tom, ze na 5GHz mi klesl signal oproti tomu, kdy to vse bylo v RouterBoardu o cca 10dB. 2,4GHz jsou uplne OK. Nezalezi na umisteni karty v redukci, ve vsech pozicich je to plus minus stejne. Zkousel jsem i pouzit misto CM9 kartu R52, zadna zmena. Pigtaily, kabely i anteny jsem taky menil. Ma nekdo napad, co to muze zpusobovat? Diky
0 x

riddle
Příspěvky: 60
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod riddle » 17 years ago

a v RB523 jsi mel taky V3?
0 x

Krabík
Příspěvky: 201
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Krabík » 17 years ago

ne, v RB jsem mel 2.9.43
0 x