❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

3011 či nástupce 2011 v menším casu.

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
SpeedyGT
Příspěvky: 123
Registrován: 12 years ago

Re: 3011 či nástupce 2011 v menším casu.

Příspěvekod SpeedyGT » 9 years ago

Btw RB3011UiAS-RM krásně pasuje do šáska od RB2011UiAS-IN. Máme to takhle kuchnuté na jednom místě, kde je málo prostoru v bedně a funguje ok. Pokud jde někomu o display, ten de naroubovat taky.
1 x