❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Jaky prevodnik USB-COM pro win7 ?

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
baz
Příspěvky: 413
Registrován: 18 years ago

Jaky prevodnik USB-COM pro win7 ?

Příspěvekod baz » 16 years ago

ma nekdo funkcni prevodnik z USB na seriak ve win7? jaky model?
mam ATEN a nepodarilo se mi pro nej sehnat funkcni drivery.
0 x

Jarin
Příspěvky: 77
Registrován: 21 years ago
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jarin » 16 years ago

Používám na Mini HP netbooku s W7 tohle http://www.atcomp.cz/zbozi/i-tec-usb-to ... ?p=z:57315 Škoda jen, že to má nakonci samce, tak k tomu musím mít kousek kabelu F/F RS232. Na krabici se píše, že je kompatibilní s Vistou i W7. S Putty šlape v pohodě, ovladač k tomu je na malém CD.
0 x