ma nekdo funkcni prevodnik z USB na seriak ve win7? jaky model?
mam ATEN a nepodarilo se mi pro nej sehnat funkcni drivery.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Jaky prevodnik USB-COM pro win7 ?
-
Jarin
- Příspěvky: 77
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: Břeclav
- Kontaktovat uživatele:
Používám na Mini HP netbooku s W7 tohle http://www.atcomp.cz/zbozi/i-tec-usb-to ... ?p=z:57315 Škoda jen, že to má nakonci samce, tak k tomu musím mít kousek kabelu F/F RS232. Na krabici se píše, že je kompatibilní s Vistou i W7. S Putty šlape v pohodě, ovladač k tomu je na malém CD.
0 x