no o seriove lince znam dast.
http://rs232.hw.cz/ ze stranek http://www.HW.cz
ono je tam 25 V na urcitych pinech plus 15V a minus 15V oproti zemi rozdil mezi jednickou a nulou je +-3V ale pokud si ten port nezapnes neni tam nic.
Pokud by nekdo vedel ja ty data s cidla dostat do RB a jak to zobrazit nebo poslat nekam jinam tak at to tady napise .
ja zustanu u myslenky posilani dat po protokolu UDP.
ono monitorovat 20 bodu a nevedet odkud ta teplota je je dost blby.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Měření teploty na seriovém rozhraní
-
hafieror
- Příspěvky: 616
- Registrován: 19 years ago
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
routerboardy vyřešeny v diskusi: viewtopic.php?f=7&t=5276
0 x