Dobrý den/ahoj,
nevíte někdo o miniPCI kartě, která má jeden výstup MMCX a lze ji legálně používat v ČR? Na 5G vím o kartě UB5, která má jeden výstup, ale nemá MMCX. Pro 2,4G jsem nic podobnýho nenašel.
Důvod mého hledání je kvůli kvalitě. MMCX konektor je dle mě lepší než U.FL a pokud má karta jen jeden výstup, tak by měla být teoreticky kvalitnější.
Díky
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
miniPCI 2,4/5G s jedním výstupem MMCX
-
Stanislav Hrncir
- Příspěvky: 575
- Registrován: 17 years ago
Laibir píše:Dobrý den/ahoj,
nevíte někdo o miniPCI kartě, která má jeden výstup MMCX a lze ji legálně používat v ČR? Na 5G vím o kartě UB5, která má jeden výstup, ale nemá MMCX. Pro 2,4G jsem nic podobnýho nenašel.
Důvod mého hledání je kvůli kvalitě. MMCX konektor je dle mě lepší než U.FL a pokud má karta jen jeden výstup, tak by měla být teoreticky kvalitnější.
Díky
mrkni na SR / XR5 od ubiquiti, karty lze legálně používat.. CE mají.. konektor taky.. ale nic co nemění na tom že když to přestřelíš s výkonem tak máš problém..
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago