Potřebuji koupit pár nových switchů. Dlouhá léta jsem používal: CRS125-24G-1S-RM ale teď uvažuji jestli nejít do: CRS326-24G-2S+RM.
Chci jen: RouterOS, switch, vlan, 1x sfp (1Gbit)
NECHCI: routování, firewall atd.... od toho není switch!
Prostě jen "obyč" switch s pár vlan, nic víc. Co byste dnes brali, CRS125 nebo CRS326?
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Výběr Switche s RouterOS
-
ikk
- Příspěvky: 179
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
the.max
- Příspěvky: 1306
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Sudetten land
- Kontaktovat uživatele:
-
rsaf
- Příspěvky: 1669
- Registrován: 19 years ago
-
ikk
- Příspěvky: 179
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
rsaf píše:Cokoliv jiného než Mikrotik.
Bohužel, vzhledem ke skostnatělosti a antiprogresivnímu myšlení, některých mých kolegů to musí být něco kde je RouterOS. Switche budou nasazené na stavbách, kde k nim budou připojené měřící aparatury (převážně 100 Mbit) + 1x optika do "velína" stavby.
0 x
-
Petr Bačina
- Příspěvky: 1361
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Horní Slavkov
- Kontaktovat uživatele:
Když musíš použít Mikrotika, tak teda CRS125-24G-1S (RM). Tyhle switche fungují ještě vcelku dobře.
0 x