už se mi stalo ve dvou lokalitách že router ARM RB1100AHx4 z ničeho nic vypadl MGMT tedy nešlo ssh, winbox, snmp, telnet, mac telnet, www ale router naštěstí forwardowal provoz, tedy ospf funkční, mpls a vpls funkční, tedy provozu sítě se to nedotklo. Takto to bylo třeba 14 dnů dokud jsem neudělal restart routeru. Lokality měly vždy na routrech verze 6.43.4
Že by problém s RAM? Toto jsou poslední data než se to odmlčelo.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
ARM router a záseky MGMT
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
-
CrazyApe
- Příspěvky: 790
- Registrován: 11 years ago
Mám 1100ahx4 která switchuje 700Mbit -+ a běží na ni dude a nestává se mi nic podobného ale pravda není to router .... Na 6.39.2 se mi občas stalo ze jedno cpu zůstalo na 100% ale od updatu ros už asi půl roku dobry.
0 x
-
norg
- Příspěvky: 46
- Registrován: 14 years ago
Ahoj
Stalo se mi asi pred 10dny verze 6.44.3, provoz tekl ale nebezel dhcp server, mel jsem problem uz pri updatu na 6.44.3 kdy se neustale restartoval vyreseno netinstalem
Pricinu neznam
Stalo se mi asi pred 10dny verze 6.44.3, provoz tekl ale nebezel dhcp server, mel jsem problem uz pri updatu na 6.44.3 kdy se neustale restartoval vyreseno netinstalem
Pricinu neznam
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
ano u nás také dhcp spadlo to bylo takové jediné co mě ihned donutilo udělat restart
0 x