Zdravím vespolek,
poslední měsíc se stává, že po instalaci nového zařízení 921GS-5HPacD r2 (sektor) na site, dojde k samovolným restartům a poté až vytuhnutí, tj. ani nenejede a R na portu svítí. Nejde ani opingat. Nezbývá než shodit port pokud je napájen přes PowerBox Pro. Vyzkoušeno i napájení přípmo přes PoE a to samé, pak jen utný výjezd. Vyměněno za nový kus, který v domácích podmínkách jel 12hodin bez problémů. Přičemž na to místě jiné sektory (921GS-5HPacD r2) jedou bez problémů pár let. Chci se zeptat zda se vám to stává taky. Jedná se o várku za poslední dva tři měsíce. Díky za odpovědi.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Restarty a tuhnutí 921GS-5HPacD r2
-
monkey_27
- Příspěvky: 3
- Registrován: 12 years ago
Mám stejný problém s cca 3 kousky, které jsem zakoupil od přelomu roku dodnes. Pokud by někdo věděl, co s tím, sem s tím.
0 x
-
Daxxim
- Příspěvky: 416
- Registrován: 14 years ago
- Kontaktovat uživatele:
- DRAKK
- Příspěvky: 371
- Registrován: 19 years ago
Daval jsem ten stadnartne dodavany 24V 0.8A. Ani napajeni pres 750PB se zdrojem 24V 5A nepomohlo a dochazelo k tuhbuti a restartum.
0 x
-
radekpaos
- Příspěvky: 166
- Registrován: 14 years ago
já jsem zažil situaci, kdy mi to dělalo relé na přívodu napájení - odběr nebyl tak velký, aby to udrželo trvalé sepnutí. Neříkám, že je to totéž, ale prověřil bych celou napájecí cestu.
0 x
-
sp4wn90
- Příspěvky: 65
- Registrován: 11 years ago
den po přečtení tohohle přispěvku se nám jeden sektor kousnul
D ani nesviti. Nějake rady aby se to neopakovalo? předtim tam bylo AP SXT a ani jednou se to nestalo.
0 x
-
shooter
- Příspěvky: 772
- Registrován: 18 years ago
nezkoušely jste upravit frekvenci cpučka a taky jestli to v defaultu smaží 31db tak ubrat výkon ??
0 x