Pozeral som datasheet a tam je uvadzane minimalne napatie cez POE 38V.
Tak ma zaujima, cim to mam napajat, ked tam osadim 4 wifi karty ?
48V/0.7A zdroj uz asi nebude stacit.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Cim napajate RB600 cez POE?
-
Maxik
- Příspěvky: 2579
- Registrován: 19 years ago
- Kontaktovat uživatele:
rb600 nemam ale napajel bych ho 48V zdrojem aspon 30W vic asi nebude nutne.Spotreba RB600 bude rozhodne i se 4ma CM9 do 20W.
0 x
- airbilly
- Příspěvky: 201
- Registrován: 20 years ago
- Bydliště: Vráble
- Kontaktovat uživatele:
- Benny
- Příspěvky: 60
- Registrován: 19 years ago
4x CM9 RB600 zdroj 48V/0,7A bezi uz bez problemu asi druhy mesic.
0 x