Odpalilo mi rb44ge kartu od Mikrotiku, ktora ma 2 ethernety.
Nahradil som ju Intel
https://ark.intel.com/products/50494/In ... er-Adapter
len tam sa stracaju pingy a skace odozva.
Popripade vie niekto odporucit nejaku overenu dvojportovu gigovu sietovku ktora pojde bez problemov pod Routeros?
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Alternativa rb44ge do PCI-Express
-
Petr Bačina
- Příspěvky: 1361
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Horní Slavkov
- Kontaktovat uživatele: