❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Mikrotik virtual KVM
-
mike_fish
- Příspěvky: 4
- Registrován: 11 years ago
- hapi
- Příspěvky: 12989
- Registrován: 19 years ago
jsou identický, bohužel pouze u chr standardní cestou je vmxnet3 povolen. na klasice se ethernet neukáže.
ova tam je ke stažení hned jako 4 volba (VHDX, VMDK, VDI, OVA, ....)
ova tam je ke stažení hned jako 4 volba (VHDX, VMDK, VDI, OVA, ....)
0 x
-
mike_fish
- Příspěvky: 4
- Registrován: 11 years ago
OK, takže asi je to jedno. Já měl jen strach, aby nebyl někde uvnitř zakopaný pes. Díky. Skrz OVA jsem měl v hlavě zafixované, že tam byla čárka...
- Přílohy
-
- ova.jpg (70.13 KiB) Zobrazeno 1336 x
0 x