Nebo to uplně zrušili? Myslím že by mohla byt redukce která tuhle funkci zajistí po ethernetu, ale na nic jsem nenarazil.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Náhrada za RS232
-
Pajoš
- Příspěvky: 8
- Registrován: 11 years ago
Náhrada za RS232
Chci se zeptat jestli znáte náhradu za kabel RS232 který byl u RB5XX a starší, u těch novějších to není a občas to chybí 
Nebo to uplně zrušili? Myslím že by mohla byt redukce která tuhle funkci zajistí po ethernetu, ale na nic jsem nenarazil.
Nebo to uplně zrušili? Myslím že by mohla byt redukce která tuhle funkci zajistí po ethernetu, ale na nic jsem nenarazil.
0 x
-
ef
- Příspěvky: 615
- Registrován: 20 years ago
Na vyšších řadách je RS232 stále a na CPE to nedávají, aby cena byla co nejnižší. Na co potřebuješ RS232? Ja to kromě NetInstallu na 532 snad nikdy nepotřeboval.
0 x
-
Pajoš
- Příspěvky: 8
- Registrován: 11 years ago
Někdy se stane ze potřebuiju mit prehled co se presne v zarizeni děje ze nenaběhne, a tohle řekne kde je problém a mužu tam fleshnut aj nový soft.
Třeba u 750tek nebo 2011 tek to přece není
Třeba u 750tek nebo 2011 tek to přece není
0 x
-
Peyrak
- Příspěvky: 1588
- Registrován: 19 years ago
asi bys měl začít tím, že si prohlédneš datasheety těch zařízek a návody k nim, navíc 2011 nějakej sériák má
0 x
-
Besito
- Příspěvky: 595
- Registrován: 20 years ago
2011 má serial a potřebuješ tohle https://www.whaat.cz/cisco-cab-console- ... 5-and-db9f
0 x