Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Problém s RB333

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
plazma
Příspěvky: 11
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Problém s RB333

Příspěvekod plazma » 16 years ago

Mám RB333 nasazenou týden a mám problém s klientama. Jsou připojeny, signál výbornej, ale nejde se na ně pingnout, po změně kanálu to jede zase chvilku a pak zase konec. Měl jsem tam 3.0rc1, nahrál jsem tem 3.0rc5, tak se to trošku zlepšilo, ale zlobí to pořád. Dřív jsem tam měl RB112, to jelo všechno v pohodě, ale výkonostně už nestíhala, tak jsem ji právě vyměnil za RB333. Děje se někomu to samé?
0 x

plazma
Příspěvky: 11
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod plazma » 16 years ago

Tak jsem se vrátil na RC2 a zatím to jede, tak jsem zvědavý, jak dlouho vydrží. RC5 nebyla vůbec použitelná.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 16 years ago

plazma píše:Tak jsem se vrátil na RC2 a zatím to jede, tak jsem zvědavý, jak dlouho vydrží. RC5 nebyla vůbec použitelná.


tak tam nedávej RC pokud ti na tom záleží, dej tam třeba RB532
0 x

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 16 years ago

Presne tak Verze 3.0 zatim jakakoliv je podivna. Pokud chces neco 100% funkcniho tak 2.9 bud na 532ce RB coz je docela vykonny stroj, popr. na PC chodi to skvele, ver.3 je jeste daleko od Stable
0 x

Uživatelský avatar
douby
Příspěvky: 475
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Olomouc/Litovel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod douby » 16 years ago

hm to jste me moc nepotesili, chtel bych nasadit 333 pristi tyden a to v poctu 3kusu, protoze 532 uz mi trochu nestiha :twisted: (routing, ospf, a par queue tree, tok dat 6-12mbps).

rikate ze 333 je teda pro 100% profi nasazeni zatim nepouzitelna?

Martin
0 x
Bc. Martin Doubrava
http://www.doubrava.net
- Internet Olomouc, Litovel, Uničov, Šternberk a široká okolí

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 16 years ago

To jsem nerek RB333 zadnou nemam, vyjadruju se k 3kove verzi RouterOS. Ja s ni teda spokojen nejsem nastesti ji zatim nemusim pouzivat, tam kde je potreba vykon muzu mit PC.
0 x