❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
RB532 a rušení televize!
-
petzed
- Příspěvky: 3
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
petzed píše:Uz jsem to tu jednou daval , problem reseni viz http://www.ok1baf.wz.cz/ovislink/filtr.htm
Tohle 100% zabere???
0 x
-
petzed
- Příspěvky: 3
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Priznam se, jeste jsem to nepouzil, nebylo treba, problem muze byt take u UTP kabelu. Zkus se jeste podivat sem
http://www.czfree.eu/forum/search.php?s ... sortorder=
mimo jine tam prave najdes i odkaz na tento filtr, pry to pomohlo
.
http://www.czfree.eu/forum/search.php?s ... sortorder=
mimo jine tam prave najdes i odkaz na tento filtr, pry to pomohlo
0 x
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
petzed píše:Priznam se, jeste jsem to nepouzil, nebylo treba, problem muze byt take u UTP kabelu. Zkus se jeste podivat sem
http://www.czfree.eu/forum/search.php?s ... sortorder=
mimo jine tam prave najdes i odkaz na tento filtr, pry to pomohlo.
Mno, zittra jedu za tim klientem, mam zatim pouze v umyslu obalit zevnitr krabici sitovinou a uzemnit, sem zvedav, jestli to zabere.. mam pouzito aktivni POE, pokud to bude tim, tak sem docela namydleny.. to uz mi bude zbyvat asi pouzit jedine stinene UTPcko, ze?
0 x
-
SPKFree.Net
- Příspěvky: 10
- Registrován: 19 years ago
- Bydliště: Šumperk
- Kontaktovat uživatele:
net.work píše:petzed píše:Priznam se, jeste jsem to nepouzil, nebylo treba, problem muze byt take u UTP kabelu. Zkus se jeste podivat sem
http://www.czfree.eu/forum/search.php?s ... sortorder=
mimo jine tam prave najdes i odkaz na tento filtr, pry to pomohlo.
Mno, zittra jedu za tim klientem, mam zatim pouze v umyslu obalit zevnitr krabici sitovinou a uzemnit, sem zvedav, jestli to zabere.. mam pouzito aktivni POE, pokud to bude tim, tak sem docela namydleny.. to uz mi bude zbyvat asi pouzit jedine stinene UTPcko, ze?
stíněné UTP nepomůže, zkus feritový toroid
0 x
-
keksik
- Příspěvky: 646
- Registrován: 20 years ago
Bobos píše:soucez píše:Má cenu dávat bleskojistku na směrovou anténu s plastovým radomem JRC-24? Stožárek na kterém je anténa uchycena je samozřejmě spojený s hromosvodem čili uzeměn.
Všesměrku bych asi raději přes bleskojistku zapojil.
Jakej na to máte názor?
pokud mas dobrou zem na antene tak nema smysl davat blestkojistku nikam.
proti blesku je k nicemu a statika se odvede dobrou zemi.
kamenujte me klidne za moji troufalost postavit se proti bleskojistkam snad to unesuale ptal ses na nazor
Fakt, bleskoistky na VF privodoch je somarina. Este mi nic neodislo touto cestou, a to som dostal priamy zasah do baraku. Jedine to v takom pripade ochadza po ethernet kabloch. Takze prepetove ochrany na ethernetoch ma vyznam davat, ochrani to aspon proti naindukovanemu prepetiu. Ked do toho capne primo nepomoze ani svetena voda. Samozrejme prepetovky treba riadne uzemnit aby to fungovalo apon proti tym indukciam a statickej elektrine.
0 x