Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

WEB CLI na Huaw HG8245H

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Re: WEB CLI na Huaw HG8245H

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

Připadá mi téměř jako šílenství nasadit HUA GPON bez TR069. Nastavení v ONT je na pár kliků, jednou zprovoznit ACS server (klidně nicnedělající) by snad taky nemusel být problém. A je to příprava na budoucnost, cokoliv bude někdy potřeba předělat, jde tam pak naposílat.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

pgb píše:
S_a_M píše:Proste v tomhle pripade tenhle forwerd nemuzu udelat.


Promiň, asi jsem natvrdlej já, ale prostě z takové odpovědi nějak nedokážu poznat co z toho nefunguje a rád bych kdyby jsi to rozvinul. Běžně ten forward totiž v takovýhle situacích pomáhá. Prostě si po ssh na wan zpřístupním lan ip a port 80/443 a z pohledu routeru se to tvářím že tam jsem.

Nepomuze proste te to tam nepusti zkusil jsem to a nic...
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

díky, to už chápu, to první vyjádření má jiný význam
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Zajel jsem tam a nahodil rucne tim bych to ukoncil... budu dal studovat to sshcko treba na neco prijdu...
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

Nechci se opakovat, ale jestli ono není lepší se vykašlat na SSH a raději energii věnovat TR069.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Taky cesta ;)
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!