Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Mikrotik RB411 l3 jako WiFi extender LAN sítě

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
Uživatelský avatar
Selič
Příspěvky: 818
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Re: Mikrotik RB411 l3 jako WiFi extender LAN sítě

Příspěvekod Selič » 4 years ago

Já botřebuji opravdu jen něco základního. Prostě jeden ethernet port a pak Wifi 2.4Ghz. Nejlépe s casem a anténou. Co bys doporučil a za kolik?Zjistil jsem totiž, že u mého RB411 je načatý zdroj, kondíky jsou OK, spínací frekvence není dodržena a pro vyšší vstupní napětí má interní napětí 3V3 dost velké zvlnění a RB se restartuje.


Kup si RouterBOARD RB931-2nD, hAP mini nebo RB941-2nD Access Point hAP Lite.
Ty kondíky nejsou OK. Pokud tam jsou původní Suscony a nejsou nafouklé, tak mají uhnilé nožičky. Jde to sice vyměnit, ale není to ekonomické.
0 x
"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."

CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod CrazyApe » 4 years ago

Liam píše:OK, tak nabídněte někdo za odnos :-)


Odkud jsi? Mám 433 ...
0 x

Liam
Příspěvky: 12
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod Liam » 4 years ago

Selič píše:
Já botřebuji opravdu jen něco základního. Prostě jeden ethernet port a pak Wifi 2.4Ghz. Nejlépe s casem a anténou. Co bys doporučil a za kolik?Zjistil jsem totiž, že u mého RB411 je načatý zdroj, kondíky jsou OK, spínací frekvence není dodržena a pro vyšší vstupní napětí má interní napětí 3V3 dost velké zvlnění a RB se restartuje.


Kup si RouterBOARD RB931-2nD, hAP mini nebo RB941-2nD Access Point hAP Lite.
Ty kondíky nejsou OK. Pokud tam jsou původní Suscony a nejsou nafouklé, tak mají uhnilé nožičky. Jde to sice vyměnit, ale není to ekonomické.


OK, díky.
Kondíky jsou již dávno vyměněny. Nejsem HW lama a vím co dělám :-). Prostě odchází Synchroní Buck Richtek RT9206. Má parametry mimo datasheet...
0 x

Liam
Příspěvky: 12
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod Liam » 4 years ago

CrazyApe píše:
Liam píše:OK, tak nabídněte někdo za odnos :-)


Odkud jsi? Mám 433 ...


Napíši SZ...
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

stačila by ti stará 411ah nebo 433. Pokud nové tak rb931
1 x