Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

komunikace přes porty 25734, 25735 a 3030

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
Dreamer
Příspěvky: 1
Registrován: 12 years ago

komunikace přes porty 25734, 25735 a 3030

Příspěvekod Dreamer » 5 years ago

Nefunguje mi provoz přes porty 25734, 25735 a 3030. Tyto porty používá program Solidworks. Mám internet přes vdsl od O2. Modem je v Bridge a připojení vytáčím přes mikrotik. Ve Firewallu zakázané nejsou. Všechny ostatní služby fungují normálně. Nenapadá někoho kde by mohl být zádrhel? Na podpoře O2 mi bylo řečeno, že oni porty určitě neblokují. Jo a ještě jedna věc. Když si vytvořím na mobilu hotspot přes mobilní data a připojím PC tak to běhá. tzn. že v PC chyba určitě není....
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 5 years ago

Dreamer píše:Nefunguje mi provoz přes porty 25734, 25735 a 3030. Tyto porty používá program Solidworks. Mám internet přes vdsl od O2. Modem je v Bridge a připojení vytáčím přes mikrotik. Ve Firewallu zakázané nejsou. Všechny ostatní služby fungují normálně. Nenapadá někoho kde by mohl být zádrhel? Na podpoře O2 mi bylo řečeno, že oni porty určitě neblokují. Jo a ještě jedna věc. Když si vytvořím na mobilu hotspot přes mobilní data a připojím PC tak to běhá. tzn. že v PC chyba určitě není....

Zavolej O2 guru, ten to vyresi. :-)
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Ty tak neco vedi cela slavna podpora o2
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!