Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

NETFLOW - NFDUMP + web nadstavba NFSEN

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
Magic
Příspěvky: 66
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

NETFLOW - NFDUMP + web nadstavba NFSEN

Příspěvekod Magic » 5 years ago

Zdravím,
potřeboval bych pomoc, protože se mi nějak nedaří najít řešení a už si nevím rady.
Chci buď pomocí NFSEN vystoupit jen 4 vteřiny časového úseku, ale nevím jestli to jde. Podle všeho tam jsou jen 5 minutové časová okna. A pokud nepoužiju nějaký užší filtr, tak mě omezení 10tis řádků nezobrazí celý časový úsek.
Nebo přes NFDUMP v příkazové řádce ty 4 vteřiny zobrazím, ale nejsem je schopen dostat do souboru s kterým bych následně mohl pracovat (ideálně v pak ve windows pracovat s CSV).
V NFDUMP pomocí parametru -t definuji od do a pomocí -w jsem schopen to vystoupit do souboru, ale je to pro mě ve formátu s kterým nevím jak následně pracovat.

Díky za pomoc
0 x

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 5 years ago

nfsen má 5 minutové intervaly .... co takhle použít to vyhledávací okno a napsat tam co přesně hledáš v tom okně ?
0 x

Magic
Příspěvky: 66
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Magic » 5 years ago

Vím, že můžu použít filtr, ale potřebuji vystoupit celé ty 4s. Pokud nejde zúžit nfsen na 4s, tak spíš potřebuji poradit jak to přes NFdump vystoupit do srozumitelného tvaru.
0 x