Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Export DUDE

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
skripek
Příspěvky: 32
Registrován: 10 years ago

Export DUDE

Příspěvekod skripek » 5 years ago

Ahoj buď jsem blbě hledal a nebo jsem to nenašel, ale mám nainstalovaný dude na X86 mašině v6.42.1 a potřebuju ho celý exportovat a nahrát na jinou mašinu(ten dude, hw prostě umírá a musím ho cca 2x denně restartovat).Když se kouknu do file listu tak tam vidím složku dude a v ní dude.db což je ta databáze, teď mě zajímá jestli stačí exportovat jen toto a nebo se musí exportovat i něco jiného. Otázkou pro mě ale je jak to exportovat, protože když zadám příkaz export file=xxx tak mi to exportuje jen nastavní toho stroje ale bez té databáze. Tak jsem zkoušel dude export-db file= ale to mi nevytvořilo nic.

Děkuji za Vaše odpovědi
0 x

_piggy_
Příspěvky: 57
Registrován: 6 years ago
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod _piggy_ » 5 years ago

Setkal jsem se s tím také. 4 jádro x86, ssd disk. Jedno jádro je vytížené na 100%, ve winboxu se ukazuje cpu=25% a je zamrzlý. Pomůže jen restart přes terminál kdy se po pár vteřinách rebootne. Řeším to zatím skriptem na reboot každý den o půlnoci, jiné řešení jsem nenašel.

export se dělá: dude/export-db souborzalohy
imort stejně jen tam dáš import-db souborzalohy
Takto jsem v pohodě přenesl vše na nové zařízení
0 x

skripek
Příspěvky: 32
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod skripek » 5 years ago

Díky za radu, exportovat se to povedlo,akorát jak jsi psal, X86 mašina 4core a 1 jede na 100% ostatní se flákají a celé to je nějaké zabržděné.
Aspoň jsem to exportoval co kdyby náhodou.

Ještě jednou díky
0 x

_piggy_
Příspěvky: 57
Registrován: 6 years ago
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod _piggy_ » 5 years ago

skripek píše:Díky za radu, exportovat se to povedlo,akorát jak jsi psal, X86 mašina 4core a 1 jede na 100% ostatní se flákají a celé to je nějaké zabržděné.
Aspoň jsem to exportoval co kdyby náhodou.

Ještě jednou díky


Jiný lék než script na reboot jsem na to nenašel.
0 x