Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

IP kamera s Poe napájením

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
Ros
Příspěvky: 2
Registrován: 5 years ago

IP kamera s Poe napájením

Příspěvekod Ros » 5 years ago

Zdravím,

mám připravenou v rodinném domě kabeláž (FTP kabel) pro připojení IP kamer(full HD) do přední a zadní části domu. Rád bych Vás poprosil o doporučení vhodné IP kamery s možností správy přes síťový rekordér + mobilní aplikaci, případně P2P aplikaci. Kamery by měly mít noční vidění a ideálně nahrávat při detekci pohybu.
Síťový rekordér by měl ideálně umět ukladát na HDD + P2P.

Moc děkuji za rady. Rosťa
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 5 years ago

Hikvision. PoE jsou ty kamery snad všechny, typ si vybereš podle svých požadavků a možností své peněženky.
0 x

pavelsiman
Příspěvky: 213
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pavelsiman » 5 years ago

dahua . lacnejsia a rovnako kvalitna
0 x

davecv
Příspěvky: 103
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod davecv » 5 years ago

pavelsiman píše:dahua . lacnejsia a rovnako kvalitna


Ceny budou asi stejné, ale Dahua má alespoň normální P2P ;-)
0 x

Ros
Příspěvky: 2
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Ros » 5 years ago

přemýšlím práve nad IP kamerami od Hikvision. Máte zkušenost se správou přes aplikaci iVMS4500, ať už z mobilu nebo PC? Přemýšlím také, že bych jako uložiště použil Synology NAS.
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 5 years ago

Za mě ta appka funguje bez problémů. Pro ukládání dat bych spíše volil Hikvision NVR nebo třeba i ukládání na SD kartu v kameře - záznam se pak snadno přehrává v té appce.
Pro malé instalace typu rodinný domek se 4mi kamerami je docela fajn analogové (TurboHD) řešení - je to za pár kaček...
0 x