Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Pristup do mk

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
kolousekkk
Příspěvky: 107
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Pristup do mk

Příspěvekod kolousekkk » 5 years ago

Zdravim, potrebuju jestli nekdo neporadi. Mam takovy problem. asi pred rokem me znamy pozadal abych mu udella sit v jeho ubytovne. Dal jsem mu tam mikrotik 2011 tusim s 2,4 ap pro kancl. z nej vedou eternety do kamer a pak ma switch 750up a ten vyzivuje Cap vysilace. Vcera mi volal jetli bych mu tam neudelal dalsi ssid pro hosty. A nastal problem. Dam si vip, vyplnim prihlasovaci udaje a MK pise ze spatne jsmeno nebo heslo. Tak se lognu na dalku domu do sveho druheho pc kde mam udaje ulozene abych vyloucil preklep a to same, mobil to same. Na ty dalsi zarizeni za tim se prez vip:port na sve prihlasovaci udaje prihlasim. Tak me napadlo se tam pripojit vpnkou. To se normalne na sve udaje do site lognu. Napada nekoho co stim? jak se dostanu do toho mk? Jakoby me nekdo zrusil ucet? nikdo jiny krom me nemel pristup.......Dekuji za Vase napady. Petr
0 x
jsem lama berte ze je to tak

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 5 years ago

1 x

kolousekkk
Příspěvky: 107
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kolousekkk » 5 years ago

jezisi diky jdu si to procist
0 x
jsem lama berte ze je to tak